/Policja
Nie miał prawa jazdy. Szybka reakcja dzielnicowego
30 stycznia 2018 r. | 09:27
0

Wczoraj po godz. 13:00 dzielnicowy z Osiedla Przyjaźń podczas obchodu zauważył jak do mercedesa wsiada znany mu osobiście mężczyzna. Stróż prawa miał podejrzenia, że tarnogórzanin nie ma prawa jazdy.

Zatrzymał pojazd do kontroli drogowej. Po wylegitymowaniu kierowcy samochodu, okazało się że przypuszczenia mundurowego się potwierdziły. 58-letni tarnogórzanin nie posiadał prawa jazdy. Decyzją Starosty Tarnogórskiego nieodpowiedzialnemu kierowcy, zostały cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub nawet pozbawienia wolności do lat 2. /KPP Tarnowskie Góry/Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).