Dzielnicowy z Sowic został wicemistrzem. Wycisnął 138 razy sztangę ważącą 50 kg
12 grudnia 2017 r. | 12:03
0

Kolejny sukces dzielnicowego z tarnogórskiej komendy. St. asp. Ryszard Preg został wicemistrzem w zawodach „Krakowski Mocny Wycisk7” w wyciskaniu wielokrotnym 50% masy ciała. Policjant wycisnął 138 razy sztangę ważącą 50 kg, w czasie 5 minut. 

W ubiegłą sobotę w Fitness Academy w Krakowie, odbyły się zawody „Krakowski Mocny Wycisk7” w wyciskaniu wielokrotnym sztangi, równej połowie masy ciała zawodnika. W zawodach wzięli udział zawodnicy z Polski, w tym również dzielnicowy z tarnogórskiej komendy –  Ryszard Preg.

Policjant musiał w ciągu pięciu minut zaliczyć jak najwięcej powtórzeń, wyciskając sztangę o wadze 50 kg. Walka pomiędzy zawodnikami była bardzo zacięta. W efekcie tarnogórski dzielnicowy wycisnął sztangę 138 razy. Dzięki temu dzielnicowy stanął na podium, zajmując ostatecznie II miejsce.

źródło: KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).