UM Tarnowskie Góry
Sukces w Bobrownikach Śląskich. Wbito paliki!
11 października 2018 r. | 14:25
3

Ciekawy artykuł został opublikowany przez Urząd Miejski.  Na stronie urzędu czytamy:

Widoczne na zdjęciu, ustawione dziś na skwerze przy ulicy Głównej w Bobrownikach Śląskich paliki wyznaczać będą granice prac, jakie być może już jutro zaczną na miejscu budowlańcy. Wkrótce, za blisko 700 tys. zł na powstanie tam podzielony na dwie części miejski skwer.

W tym i być może jeszcze na początku przyszłego roku na miejscu powstanie nowy plac zabaw dla dzieci, mini siłownia, na placu pojawi się też nowa zieleń, ścieżki i chodniki oraz osiem miejsc postojowych. W pierwszej części na miejscu stanie także stół do gry w piłkarzyki i szachy, w miejscu obecnego przystanku autobusowego wybudowana zostanie mini zatoczka dla autobusów, docelowo na miejscu stanie również kolejna figura gwarka autorstwa Alojzego Niedbały, miejscowego artysty-rzeźbiarza.

Być może? Jak dla mnie za dużo niewiadomych. Mam dziwne wrażenie, że wbito paliki do ziemi, tylko po to, aby napisać artykuł o tym, że być może coś tu zaraz powstanie i wyborcy z dzielnicy Bobrowniki Śląskie powinni to docenić. Od dawna wiadomo, że tarnogórska władza opanowała doskonale pisanie artykułów "WIELKICH PLANÓW", które nie wiadomo kiedy będą zrealizowane. 

ŁUKASZ DUDEK

 

 3 odpowiedzi na “Sukces w Bobrownikach Śląskich. Wbito paliki!”

 1. Jak widać napisał(a):

  Ta władza ci przeszkadza a władza np Snietki by ci nie przeszkadzała

  3
  19
 2. MILICJANT napisał(a):

  Jest szansa że jak wygra PiS to Dupek zamknie ryj.

  7
  11
 3. mam_wyjebane napisał(a):

  qrwa ja pierd0l3. Można być je8niętym. Można być 8ebiLem. Ale sorry to co pisze ten Pan, podobno jakiś Pan Dudek, to gorsze niż propaganda w TVP INFO. Pewnie ten Pan czyta wszystkie komentarze i ten zapewne też przeczyta. Panie „redaktorze” nie jest tak, że PIS jest ok. Zrobił dużo dobrego i szczerze nikt wcześniej nie rządził tak dobrze jak PIS. Po pierwsze nie kradną a po drugie nie kłamią. No ale to jest polityka na szczeblu centralnym i nasze TG mają w doopie co się dzieje w stolYcy. My mamy swoje podwórko. Nasze miasto zrobiło się przede wszystkim lepsze. Idź gościu na rynek i zobacz jak tam miasto żyje. Ile mamy fajnych lokali przy rynku. Zobacz Krakowską jaka jest ładna. I skończ p1erdol1ć jak wszystko jest choojowe bo PIS nie rządzi w TG. Nie rządzi i nie będzie rządzić. Zrozum to, że te niby-artykuły nic nie dają. Ludzie nie głosują bo ktoś coś napisał. Ludzie widzą, że jest ok i tyle. Proste qrwa jak sranie. Jedyne co i czego mi brakuje w tej naszej władzy samorządowej to olania sprawy pierd0l0nej ceny za wodę. Niech ktoś ruszy głową i zacznie myśleć jak zrobić – nie czy zrobić – żeby wykupić wodociągi, które sprzedał kiedyś jakiś poje8. PIS wykupi kolejkę w górach więc można. Wszystko można tylko trzeba myśleć i używać mózgu.
  A jak już tu piszę, Proszę przywołać do porządku Pana lub Panią, która jest administratorem strony TCK. Wystarczy 1h żeby to ogarnąć. Jak to chodzi..to jakaś masakra jest,

  Prawie zadowolony mieszkaniec TG.

  5
  8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *