UM Tarnowskie Góry
Sukces w Bobrownikach Śląskich. Wbito paliki!
11 października 2018 r. | 14:25

Ciekawy artykuł został opublikowany przez Urząd Miejski.  Na stronie urzędu czytamy:

Widoczne na zdjęciu, ustawione dziś na skwerze przy ulicy Głównej w Bobrownikach Śląskich paliki wyznaczać będą granice prac, jakie być może już jutro zaczną na miejscu budowlańcy. Wkrótce, za blisko 700 tys. zł na powstanie tam podzielony na dwie części miejski skwer.

W tym i być może jeszcze na początku przyszłego roku na miejscu powstanie nowy plac zabaw dla dzieci, mini siłownia, na placu pojawi się też nowa zieleń, ścieżki i chodniki oraz osiem miejsc postojowych. W pierwszej części na miejscu stanie także stół do gry w piłkarzyki i szachy, w miejscu obecnego przystanku autobusowego wybudowana zostanie mini zatoczka dla autobusów, docelowo na miejscu stanie również kolejna figura gwarka autorstwa Alojzego Niedbały, miejscowego artysty-rzeźbiarza.

Być może? Jak dla mnie za dużo niewiadomych. Mam dziwne wrażenie, że wbito paliki do ziemi, tylko po to, aby napisać artykuł o tym, że być może coś tu zaraz powstanie i wyborcy z dzielnicy Bobrowniki Śląskie powinni to docenić. Od dawna wiadomo, że tarnogórska władza opanowała doskonale pisanie artykułów "WIELKICH PLANÓW", które nie wiadomo kiedy będą zrealizowane. 

ŁUKASZ DUDEK