Grafika: TCK
III Tarnogórskie Dni Kultury Podróżniczej
31 stycznia 2017 r. | 16:17

Przed nami III edycja cieszącego się olbrzymią popularnością tarnogórskiej imprezy podróżniczej. Podczas III Tarnogórskich Dni Kultury Podróżniczej w TCK odbędą się spotkania z globtroterami, projekcje filmów tematycznych oraz konkurs na najlepszą prezentację podróżniczą. W tym roku podróżom poświęcimy jeszcze więcej czasu, gdyż wydarzenie będzie trwało aż 6 dni! W lutym odwiedzi nas wielu wspaniałych gości. Wśród nich znajdzie się jedyna i niepowtarzalna Elżbieta Dzikowska – znana i lubiana podróżniczka, reżyser i operator filmów dokumentalnych (ponad 300 zrealizowanych wraz z mężem Tonym Halikiem), autorka wielu książek, programów telewizyjnych (w tym niezwykle popularnego programu „Pieprz i wanilia”), audycji radiowych, artykułów publicystycznych oraz wystaw sztuki współczesnej. Spotkanie z Elżbietą Dzikowską odbędzie się 24 lutego o 19.30 w sali widowiskowej (Bilety: 8/10 zł).

Poszukujemy również chętnych do udziału w konkursie Slajdowisko TG 2017. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podzielić się z widzami swoimi historiami oraz zdjęciami z podróży. Wystarczy wysłać krótki opis wraz ze zdjęciem na adres: b.kompala@tck.net.pl. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego 2017 roku.

Bliższe informacje na temat prelegentów, prezentacji, filmów dostępne będą na stronie internetowej TCK oraz wydarzeniu na Facebooku.

Wstęp: darmowe wejściówki (prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się w wejściówki z racji ograniczonej liczby miejsc; osoby bez wejściówek nie będą wpuszczane).

źródło: TCK