Xay Beng – tarnogórzanin wkracza na polską scenę muzyczną
30 czerwca 2019 r. | 09:32

„Nie wiem jak” to debiutancki singiel tworzącego pod pseudonimem XAY BENG Krystiana Sikory.  Swoją przygodę z muzyką wokalista rozpoczął od udziału w legendarnym programie „Szansa na Sukces”, następnie przez wiele lat koncertował z zespołem WHOA. Teraz powraca w nowej, solowej odsłonie.

Utwór „Nie wiem jak” miał swoją premierę na scenie emitowanego na przez stację TVN 7 „Big Brothera”. Entuzjastyczne przyjęcie przez widownię w studiu znalazło swoje odzwierciedlenie także w mediach społecznościowych. „Chociaż dwa zegarki na rękach masz, ja ani razu nie zerknąłem na swój, żeby zobaczyć, czy już koniec. Super, radiowa piosenka!”, „Lekka i przyjemna nuta wpadająca w ucho. Powodzenia”. To wybrane spośród wielu komentarzy zamieszczonych pod udostępnionymi przez Krystiana materiałami.

Dla muzyka to nowy początek. Piosenkarz udowadnia, iż nigdy nie jest za późno na zmiany, a życie sceniczne można z łatwością łączyć z korporacyjną rutyną. Będzie to udowadniał poprzez wesołe, wpadające w ucho kawałki i dobrą zabawę, którą zamierza zarażać swoich fanów.

- Jestem przeszczęśliwy, że mogę zaprezentować swój debiutancki singiel „Nie wiem jak”. To niewątpliwie olbrzymi krok w celu realizacji moich marzeń. Mam nadzieję, że utwór przypadnie Wam do gustu i polubicie go tak jak ja. Niech za każdym razem, gdy go usłyszycie, na waszych twarzach gości uśmiech, a ciało samo rwie się do tańca. Nie wiem jak, ale marzenia naprawdę się spełniają! – komentuje XAY BENG.