75.Tour de Pologne. Tarnowskie Góry – Katowice
23 lipca 2018 r. | 21:37
1

5 sierpnia w Tarnowskich Górach po raz czwarty odbędzie się wyścig kolarski 75.Tour de Pologne UCI World Tour. W tym dniu będzie przygotowanych szereg atrakcji. Będzie Masa Rowerowa śladami TdP, Tour de Park dla dzieciaków oraz występy na scenie tarnogórskiego Rynku.

Peleton z najlepszymi kolarzami świata wyruszy na trasę 4 sierpnia w Krakowie. Wyścig obchodzi 90 urodziny i to w roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W tegorocznym Tour de Pologne wystartuje 18 najlepszych zawodowych grup świata należących do UCI World Teams, a także cztery zespoły z dzikimi kartami, w tym Reprezentacja Polski oraz CCC Sprandi Polkowice. Swój udział w Tour de Pologne zadeklarowali między innymi zwycięzcy wyścigu z ostatnich lat – Dylan Teuns (BMC Racing Team, 2017) oraz Moreno Moser (Astana Pro Team, 2012). Na starcie mają się pojawić także między innymi Fabio Aru (UAE – Team Emirates), Thibaut Pinot (Groupama – FDJ), Davide Formolo (Bora – Hansgrohe) oraz Simon Yates i Matteo Trentin (Mitchelton-Scott).

UM Tarnowskie GóryJedna odpowiedź do “75.Tour de Pologne. Tarnowskie Góry – Katowice”

  1. Observer napisał(a):

    I ty się tak godzisz z tym, że tyle kasy wyda burmistrz w wyborczym roku? Już, do roboty i porządnie to wszystko obrzygać. Jak nie, to cię zwolnią z tej twojej roboty i nawet miłość do ojczyzny ojców ci nie pomoże. Ojczyzna ojców, świadome, jakbyś nie pokojarzył, co jest możliwe, bo mózg to nie najsprawniejszy organ, jaki posiadasz. Ale nie martw się, ameby też z mózgami nie bardzo, a jak długo na ziemi są, Jest więc nadzieja. Do roboty, rzygać mi tu!

    4
    3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *