Grafika: UM Tarnowskie Góry
Aktywnie na lodzie
11 września 2008 r. | 22:20

Stowarzyszenie Sanus Vivere we współpracy z Parkiem Wodnym w Tarnowskich Górach zapraszają do udziału w projekcie „Aktywnie na lodzie”. Przedsięwzięcie finansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zakłada bezpłatne uczestnictwo w zajęciach na lodowisku oraz bezpłatne wypożyczenie łyżew na czas zajęć.

W ramach programu dzieci mogą korzystać bezpłatnie z lodowiska oraz sprzętu w wyznaczonych godzinach, w tygodniu zajęcia odbywają się pomiędzy 17.00-18.00 i 18.00-19.00, a w weekendy 11.00-12.00 i 12.00-13.00.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół odstawowych oraz gimnazjalnych. Zapisy w Biurze Obsługi Hali Sportowej przy ul. Obwodnica 8. Konieczne jest oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego dotyczące przeciwskazań do udziału w zajęciach.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, zajęcia z lodowiska przeniesione zostają na basen. W związku z tym, każdy z uczestników powinien posiadać przy sobie zamiennie strój kąpielowy oraz ręcznik.

Źródło: UM Tarnowskie Góry