Tour de Pologne. Peleton pojechał nie w tę stronę, co trzeba. Klapa organizacyjna, kibice zawiedzeni
05 sierpnia 2018 r. | 16:51
17

Dzisiaj z tarnogórskiego rynku wystartował peleton Tour de Pologne. Niestety organizacja imprezy zaliczyła ogromną klapę. Chwilę po stracie peleton został źle pokierowany i pojechał w stronę Nakła Śląskiego, zamiast w kierunku Sowic. Początkowo Urząd Miejski informował, że za błąd odpowiada policja, po chwili jednak została opublikowana korekta, że odpowiedzialność za błąd ponosi obsługa techniczna wyścigu.

Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne przeprasza kibiców za błąd - nagranie wideo można zobaczyć TUTAJ

Internauci komentują.
Nie pomylili trasy, to wina tylko i wyłącznie organizatorów bo nie zablokowali wjazdu na wiadukt i tym sposobem zamiast zrobić u nas 32 km to zrobili 1 km.

Przygotowań rok, a zawaliło w ostatniej minucie. Ciekawe co powiedzą ludziom z innych dzielnic, którzy tlumnie wyszli na ulice.

 Organizacja do du** żeby pomylić trasy, brak słów.

Wstyd dla organizatorów!


ŁUKASZ DUDEK17 odpowiedzi na “Tour de Pologne. Peleton pojechał nie w tę stronę, co trzeba. Klapa organizacyjna, kibice zawiedzeni”

 1. Amsone napisał(a):

  A ja dalej czekam na te ulotki co miał dostać każdy mieszkaniec Tarnowskich Gór w których miały być informacje o przejeździe TDP i miejscach gdzie nie można parkować. Ale wsumie okazały się zbyteczne 🙂

  26
  4
 2. Smak Gumy napisał(a):

  Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  7
  41
 3. TG napisał(a):

  I po co malowali linie na drodze.

  18
  1
 4. Wals napisał(a):

  Burmistrz powinien za to głową zapłacić i nie tylko za to bo przez te kadencje nic nie zrobił drogi w oplakanym stanie nie mówiąc już o wiadukcie na częstochowskiej tyle czasu był zamknięty to nawet chodnika porządnie nie umieli zrobić

  17
  19
  • Egy napisał(a):

   A co ma burmistrz do tego? Czy to on stal z choragiewka i pokazywal trase przejazdu? Przeciez stanowisko TdP powiedzialo, ze zawinil Marshal, wiec ludzie skoncze pisac „wstyd dla miasta, busrmistrza itp” skoro to NIE JEST wina miasta.. wstyd to jest czytac takie komentarze od ludzi, ktorzy nie wiedza nic, ale pierwsi komentuja.

   29
   2
   • Mieszkaniec napisał(a):

    Nie no oczywiście burmistrz nie jest winien, tylko ktoś z jego otoczenie podpisał umowę z TdP i zabulił ponad 200 tysięcy za 1 km…..no normalnie…..interes życia ….😂😂😂

    0
    0
 5. PZPR napisał(a):

  A co burmistrz miał do prowadzenia tdp oraz do remontu wiaduktu na częstochowskiej ?
  Rozumie, że władza centralna wam się w tych głowach tli a jeszcze ustroju nie zmienili 😀

  20
  1
 6. On napisał(a):

  Nie chce nikogo oskarżać ale gdzie jest Dudek z PISU tam się coś dzieje. Zobaczcie sobie film jaki kreci Dudek obok Hali byl w tym miejscu gdzie kolarze zjechali z trasy.
  Czyżby przypadek?
  Nie sadze.
  Daje do myślenia 🙂

  23
  10
 7. Darek napisał(a):

  Cieszcie się, że dziury wam polepili, a nie marudźcie…

  8
  2
 8. mały napisał(a):

  no wlasnie cieszmy sie z tego co jest pomalowali drogę dziury zrobili a wy jeszcze narzekacie motłoch nie nauczony szacunku

  5
  2
 9. 8 napisał(a):

  bo oni chcieli wiaduktem od razu jechac na wyspe smaku na chechle,bo juz wybudowana,hahaha

  4
  3
 10. Eden napisał(a):

  Kompromitacja organizacyjna i tyle w temacie tzw dziadostwo

  5
  5
 11. Właściciel Passata b6 napisał(a):

  A kogo obchodzo jakieś wyścigi pedalarzy??

  4
  4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *