Przy budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza trwają ostatnie prace wykończeniowe. Po wyburzeniu garaży gotowych jest 40 miejsc parkingowych, przebudowana została strefa wejściowa dla petentów, gdzie pojawiły się pierwsze ławki.
Inwestycja za 1,1 mln zł będzie gotowa za kilka dni. Na instalację czekają jeszcze szlabany, wiosną na miejscu pojawi się także nowa zieleń.

źródło/foto: UM Tarnowskie Góry