Fot. profil facebook Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski przyjedzie do Tarnowskich Gór! PO szykuje się do wyborów w powiecie?
02 czerwca 2018 r. | 11:32

Stowarzyszenie "Nasz Samorząd" organizuje spotkanie z byłym prezydentem Bronisławem Komorowskim. Wydarzenie odbędzie  się 11 czerwca o godz. 18 w dużej sali hotelu Opera w Tarnowskich Górach. Mam nadzieję, że tego dnia ochrona hotelu będzie postawiona w najwyższy stan gotowości. 

Portal niezalezna.pl podał listę rzeczy, które Bronisław Komorowski zabrał ze swojej siedziby, gdy opuszczał stanowisko prezydenta. 

Nie tylko fotele, stoły, zegarki, niszczarki, ekspres do kawy, komputery, tablety, mikrofalówkę, telewizor i sejf. Bronisław Komorowski, żegnając się z urzędem prezydenta, „użyczył” od Kancelarii Prezydenta również… żyrandol.

Tygodnik ABC:
Szokujące wyniki raportu otwarcia w Kancelarii Prezydenta. Wraz z odejściem Bronisława Komorowskiego oraz jego dworu zniknęły meble, sprzęt RTV i kuchenny oraz elektronika o wartości pół miliona złotychPodejrzenia budzą też gigantyczne odprawy oraz zakupy "prezentów" na kwotę 1,5 miliona złotych.

Poniżej zdjęcie Hanny Gronkiewicz-Waltz, która jest zamieszana w aferę reprywatyzacyjną. 

Fot. profil facebook Bronisław Komorowski


I na koniec spot Wojciecha Cejrowskiego "Nie wybierajcie śmieci". Spot pokazuje afery, które miały miejsce za rządów Platformy Obywatelskiej i PSL.

Bronisław Komorowski w Tarnowskich Górach.

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Nasz Samorząd, którego prezesem jest wicestarosta tarnogórski Stanisław Torbus.

Wstęp wolny - osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o bezpłatną rezerwację miejsc: e-mail: info@nasz-samorzad.pl (prosimy o podanie w mailu swojego imienia i nazwiska) tel. 32 381 88 70. Ilość miejsc ograniczona.

źródło: niezalezna.pl, Tygodik ABC, facebook, youtube, Stowarzyszenie Nasz Samorząd

ŁUKASZ DUDEK