Fot. Materiał przygotowany przez TG Stację na zlecenie Urzędu Miejskiego
Burmistrz boi się utraty władzy
04 października 2018 r. | 18:59
16

 Burmistrz Arkadiusz Czech nie wyraził zgody na wywiad przedwyborczy dla naszego  portalu informacyjnego. Taka odpowiedź może dziwić, ponieważ w innych mediach burmistrz bardzo często występuje.

Powód takiej odpowiedzi dla mnie jest prosty: serwis informacyjny www.tarnowskieG.pl nigdy nie pobrał nawet złotówki pieniędzy publicznych. Chociaż nie ukrywam, że pewne kroki w tym kierunku były robione.  Ja jednak wybrałem inną drogę, drogę cięższą, drogę pisania prawdy. 

Poniżej nagranie rozmowy z urzędniczką, która zakomunikowała, że wywiadu nie będzie. 

ŁUKASZ DUDEK

Wywiad z burmistrzem

Telefon do Tarnowskie Góry Urząd Miasta. Burmistrz Arkadiusz Czech przestraszył się wywiadu 🤔

Gepostet von Tarnowskie Góry - serwis informacyjny am Mittwoch, 3. Oktober 201816 odpowiedzi na “Burmistrz boi się utraty władzy”

 1. Michał napisał(a):

  110% prawdy w prawdzie. Cała prawa, tyż prawda i gówno prawda:)

  10
  0
 2. Jak widać napisał(a):

  Ciekawe ze nie pisze sie prawdy o tzw tarnogorskiej prawicy w ktorej sa ludzie z lewicy i ci ktorzy glosowali za sprzedaza wodociagow ludzie bylego burmistrza Piotra Ha

  12
  13
 3. Basia napisał(a):

  Pan Burmistrz PO prostu rozmawia z dziennikarzami, czyli ludźmi, którzy ukończyli studia na odPOwiednim kierunku. Nie zaś z ludźmi, którzy biegając PO urzędzie miasta z kamerką i dyktafonem MYŚLĄ, że są dziennikarzami. POzdrawiam, Basia. 🙂

  16
  16
 4. Jak widać napisał(a):

  Burmistrz ma zwyciestwo w kieszeni

  6
  16
 5. rynio napisał(a):

  Z punktu widzenia prawa prasowego pan Dudek jest dziennikarzem. Jacek Tarski z tygodnika „Gwarek”, podobnie jak Jarosław Myśliwski i Mieczysław Filak też nie ukończyli studiów na odpowiednim kierunku, a niektórzy wcale.
  Wystarczy zerknąć do ich CV.

  17
  2
 6. Szymon napisał(a):

  Panie Dudek! Ja też bym nie chciał z panem rozmawiać… Jest pan żenujący i nachalny.

  5
  9
 7. gość napisał(a):

  wszyscy boją się utraty władzy:) Diety to w większości ich źródło utrzymania:) gratis miejsce zatrudnienia w urzędach, agencjach, ośrodkach pomocy społecznej itp. wszystko państwowe. Wyobrażacie sobie polityka pracującego np: jako spawacz lub pracownik marketu? Zrobią wszystko, aby takiej pracy nie wykonywać:) Do wyborów 2 tygodnie, a ja się pytam, gdzie są dostępne plany wyborcze? Gdzie ulotki, aby można się było zaznajomić z programem kandydata?

  12
  1
 8. Observer napisał(a):

  Burmistrz nie boi się ani utraty władzy, ani twojego poronionego portalu. Burmistrz nie chce rozmawiać z tobą, bo rozmowa z tobą nie ma sensu. Cokolwiek ci się powie, i tak wiesz swoje i swoje będziesz gadał. Jaki więc miałby być cel tej rozmowy? To jedno, a drugie to fakt, że raczej nikt nie ma ochoty na rozmowę z indywiduum, które przez ileś tam czasu rzygało na niego i obrzucało gównem. Jak już kiedyś zamieszkamy w kraju, w którym normy zachowania, prawne itd. będzie kształtować PiS, to bądź pewien, że ktoś podejdzie do ciebie na ulicy i przypier…i ci z liścia tak, że się nogami nakryjesz. Wszak będzie to przejaw słusznego gniewu, tak jak w przypadku tej, co z liścia dała rudej pani. To jedyna forma rozmowy z taką kreaturą jak ty.

  2
  9
 9. nowy napisał(a):

  Wiesz Dudka bronił nie będę, ale twoja wypowiedź również nie jest na miejscu. Skoro jesteś bardziej kumaty od tego chłopaka to weź i załóż swój własny portal i pisz to i owo na dwa fronty, albo i trzy:-) Śmieszą mnie takie opinie. Żyjesz w wolnym kraju, masz wolność słowa a nie potrafisz zaakceptować czyjejś inności? Każdy obywatel musi opowiedzieć się po jakiejś stronie a twoim wynikającym bardziej z kultury obowiązkiem jest szanowanie czyiś poglądów. Mówisz o słusznym gniewie wobec tego chłopaka? Pomyśl o sobie bo ty się możesz również komuś nie spodobać i co wtedy? Ktoś to weźmie wtedy również za słuszny gniew?:) Pomyśl człowieku, jak pisze to niech pisze, taki obrał zawód a skoro jesteś na tyle kumaty to potrafisz chyba odróżnić co jest fikcją a co rzeczywistością. Czy masz z tym problem:-) zaraz mi odpowiesz żeś obrażony czy coś… mam to gdzieś, człowieka szanować musisz jaki by nie był, nawet za jego inność czy poglądy. Chcesz na swojej drodze spotykać ludzi, którzy ci będą tylko poklaskiwać jak coś powiesz i zawsze zgadzać się z tobą? Żadna frajda. Wszystko musi się równoważyć. Masz wybór! Nie wchodź na ten portal, nie komentuj i będzie wszystko ok. a chłopakowi daj nabrać doświadczenia tego złego i dobrego. PS: Pamiętaj w życiu masz tylu samo wrogów co przyjaciół:-)

  9
  2
  • Basia napisał(a):

   Człowieku, jaki zawód?! Pan Dudek jest z zawodu stolarzem, pracuje w tartaku. Jak ja się nazwę baletnicą, to nie znaczy, że nią jestem. Tak samo pan Łukasz – to że nazywa się „redaktorem”, „niezależnym dziennikarzem” nie oznacza, że nim jest! POzdrawiam.

   3
   3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *