Były Burmistrz Miasteczka Śląskiego pozwał mnie do Sądu
06 grudnia 2018 r. | 13:59
7

Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach przesłuchano w charakterze świadka byłego Burmistrz Miasteczka Śląskiego Krzysztofa Nowaka i sekretarza Marcina Parysa. 

Tocząca się sprawa dotyczy mojego rzekomego wykroczenia, które miało mieć miejsce w Urzędzie Miejskim w Miasteczku Śląskim. Burmistrz oskarża mnie, że kilka tygodni temu zakłóciłem porządek publiczny w miasteczkowskim magistracie.

Podczas rozprawy doszło do dziwnej sytuacji. Pan Nowak chwilę po złożeniu zeznań, wyszedł na korytarz i miał zawołać sekretarza. Zaraz po wyjściu z sali rozpraw, były burmistrz zaczął coś ustalać z Parysem. Na to zareagował sędzia, który wezwał świadka, po czym powiedział, że Panowie nie mogą ze sobą rozmawiać w trakcie rozprawy. 

Kolejna rozprawa jest zaplanowana na 28 stycznia. Tego dnia zostanie odtworzone nagranie audio całego zdarzenia. Na szczęście prawie wszystkie rozmowy z urzędnikami są przeze mnie rejestrowane, więc moje uniewinnienie powinno być formalnością. Oczywiście jeśli Temida jest ślepa. 

Do tematu jeszcze wrócimy. 

ŁUKASZ DUDEK

 7 odpowiedzi na “Były Burmistrz Miasteczka Śląskiego pozwał mnie do Sądu”

 1. Michał napisał(a):

  Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka 🙂
  Pana relacje z chamskich wejść do urzędów z komórką i niekulturalne „rozmowy” z urzędnikami były po prostu żenujące. Poziom samozwańczego dziennikarza amatora bez szkoły jest denny. Można być dociekliwym i bezkompromisowym, ale trzeba mieć trochę ogłady. Pan posłucha Piaseckiego lub innych dziennikarzy śledczych z UwagaTVN lub TVP i się podszkoli. Naloty osoby prywatnej z telefonem w ręku na pracujących ludzi to nie dziennikarstwo…

  24
  2
 2. obserwator napisał(a):

  Temida ma opaskę zakrywającą oczy, NIE JEST JEDNAK ŚLEPA (chociaż niektórzy, w tym pan Dudek, jak widać powyżej, tak mówią). Zakryte oczy Temidy symbolizują bezstronność. Opaska uniemożliwia jej zobaczenie kogo sądzi.
  Wydając wyrok bogini nie może kierować się urodą, wizerunkiem, musi oprzeć się tylko i wyłącznie na merytorycznych argumentach stron.

  15
  1
 3. Observer napisał(a):

  Dla Du.ka sprawa jest jasna. Jak go sąd uniewinni, to wyrok będzie sprawiedliwy, jak nie, to nie. Reszty jego ptasi móżdżek nie ogarnia. Ze swojej strony serdecznie życzę mu przegranej. Niech się dowie, jaka jest cena udawania dziennikarza. Powinno mu się odechcieć.

  8
  2
 4. Xd napisał(a):

  Wiesz dobrze ze nie możesz okazywać juz zdjęć Pana Nowaka bo juz nie jest na posadzie publicznej wiec nie masz prawa jego zdjec bez jego zgody tutaj dawać wez sie walnij w ten pusty łeb i zacznij myśleć logicznie XDDD Milego usuwania komentarza

  8
  2
  • jelonek28 napisał(a):

   To nie jest jednoznaczne bo nie wiesz kiedy go pozwał i w jakim charakterze. Jeśli zrobił to zanim przestał być burmistrzem i wystąpił z urzędu lub nie lecz na drodze cywilnej ale w związku z incydentem w miejscu pracy podczas pełnienia funkcji burmistrza, to wizerunek może być wciąż w tej sprawie wykorzystywany.

   2
   0
 5. Michał napisał(a):

  Jak przegra to będzie z siebie robił męczennika wolności słowa i jeszcze bardziej utwierdzi się w przekonaniu, że jest niepokorny, choć tak naprawdę jest nieporadny.

  5
  1
  • jelonek28 napisał(a):

   Niestety ale to burmistrz zachował się jak cham. Zero klasy politycznej. To taki typowy pyszałek, który myślał że mu wszystko wolno i wiecznie będzie burmistrzem. Gdybyś miał więcej z nim do czynienia na co dzień to byś inaczej mówił. Popytaj chociażby urzędników z urzędu to się dowiesz😎

   2
   1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *