Centrum Tarnowskich Gór. Na tej drodze trzeba uważać. Dziura na dziurze
10 stycznia 2019 r. | 13:07
8

Na  ulicy Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach radzę zachować szczególną ostrożność. Był mróz, teraz chwilowy odwilż i mamy dziury w jezdni.

Droga ta należy do powiatu, a powiatem rządzą bliscy współpracownicy polityczni Burmistrza Arkadiusza Czecha. Niestety to jest prawdziwy obraz tarnogórskiej infrastruktury drogowej. Zresztą nie ma co się dziwić, ponieważ jak już wspominałem kilka dni temu,  samorządowcy od półtora roku nie potrafią rozmieścić tablic informacyjnych kierujących do obiektów UNESCO.

ŁUKASZ DUDEK8 odpowiedzi na “Centrum Tarnowskich Gór. Na tej drodze trzeba uważać. Dziura na dziurze”

 1. wonski jestem pisze:

  Detektyw Dudek na tropie ^^

  6
  7
 2. kostek pisze:

  Artykuł nie wnosi nic nowego, nabijanie odsłon?

  5
  9
 3. olo pisze:

  Stary daj sobie już spokój, jakby teraz zaczęli naprawiać tą drogę to byś pisał, że w zimę się dróg nie łata. Drogi odśnieżone to tematów zabrakło? Co do znaków, to nie wiem, czy wiesz, ale mamy XXI wiek i wszyscy mają odbiorniki GPS przy sobie w telefonach, jak będą chcieli trafić to trafią.

  5
  6
 4. Agata pisze:

  Uważam że co do tablic informacyjnych UNESCO jak najbardziej powinny one się pojawić, bez wątpienia. W takim razie zlikwidujmy znaki z nazwami ulic bo przecież każdy ma teraz telefon, internet GPS i mapy.
  Niestety problem z Tarnogórskimi drogami nie jest taki błahy, czy teraz w czasie zimy czy po niej, stan drug jest zły, przede wszystkim drogi proważące do centrum to tragedia.

  8
  1
 5. Agata pisze:

  Uważam że co do tablic informacyjnych UNESCO jak najbardziej powinny one się pojawić, bez wątpienia. W takim razie zlikwidujmy znaki z nazwami ulic bo przecież każdy ma teraz telefon, internet GPS i mapy.
  Niestety problem z Tarnogórskimi drogami nie jest taki błahy, czy teraz w czasie zimy czy po niej, stan dróg jest zły, przede wszystkim drogi proważące do centrum to tragedia.

  4
  2
 6. Amadeusz pisze:

  Haaaaaaa trzeba tylko poczekać jak przyjdzie wiosna i wyjdzie na jaw demolka drogowa spowodowana iloscią soli jaką każą sypać panowie inspektoryyyyyy …….szkoda słów ………setki ton soli idzie do kanalizacji i studzienek ……no ale jak to muwią urzędnicy swoim żargonem…….dla bezpieczeństwa….hehe…..szkoda że miasto nie posiada swojej kopalni soli wtedy by mieli pole do popisu …….byleee do wiosnyyyy

  2
  3
 7. wiechol 62 pisze:

  Trzeba było inaczej głosować i iść na wybory ! Pan Czech rządzi od 12 lat i nic z drogami nie zrobił i tak będzie dalej chyba zdoła się go odwołać! Zresztą nasze drogi w centrum oprócz Wyszyńskiego koło parku są w katastrofalnym stanie zwłaszcza Sobieskiego Powstańców czy Opolska! Dalej niech rządzą te oszołomy to się nie da w ogóle przejechać!!

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *