Fot. UM Tarnowskie Góry
Coraz bliżej święta. Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy
27 listopada 2017 r. | 08:45
2

Tradycyjnie już przed świętami Bożego Narodzenia tarnogórski Rynek rozbrzmi dźwiękami kolęd, wypełni się też światełkami oraz stoiskami, na których kupić będzie można ozdoby i prezenty dla najbliższych. Jarmark potrwa od piątku do niedzieli (15- 17 grudnia). Szczegółowy program ukaże się w najbliższym czasie.

Wydarzenie Facebook TUTAJ

źródło: UM Tarnowskie Góry2 odpowiedzi na “Coraz bliżej święta. Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy”

  1. Sophie napisał(a):

    Prosze organizatorów jarmarku o to, żeby w tym roku bardziej zadbali o miejsce jarmarku. Chodzi mi dokładnie o zrobienie podłogi/podestu. Ponieważ stojąc cały dzień na jarmarku po kilku godzinach strasznie ciągnie od gołego kamienia i jest przeraźliwie zimno wtedy, a także można sie na poważnie rozchorować.

  2. Łomonow_Prawdziwy napisał(a):

    UWAGA !!!

    Zapewne za tygodni kilka Dudek będzie się „ekscytował” ile to kasy Urząd Miasta wydaje na promocję i kulturę, więc jedno przeczy drugiemu.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).