www.youtube.com | PKM Świerklaniec
Córka wiceburmistrza pracuje w urzędzie
19 października 2018 r. | 12:29
5

Córka wiceburmistrza Tarnowskich Gór Piotra Skrabaczewskiego pracuje w Urzędzie Miejskim w Miasteczku Śląskim. Czyżby w Tarnowskich Górach kwalifikacje córki były niewystarczające? A może zabieg ten miał na celu uchronienie urzędników z tarnogórskiego ratusza przed zarzutami nepotyzmu? 

Agnieszka Kałuża z domu Skrabaczewska pracuje w miasteczkowskim magistracie na stanowisku Podinspektora w Referacie Organizacyjnym. Kałuża pracuje w referacie organizacyjnym i trzeba jasno stwierdzić. Organizacja w całej gminie Miasteczko Śląskie jest na bardzo niskim poziomie. 

Poniżej informacja z wynikiem naboru. Nie wiem dlaczego dokument jest bez daty, nie wiem również kiedy był ogłoszony konkurs na wspomniane stanowisko. Dziwne, że prócz tego jednego dokumentu, wszystkie inne zostały skasowane z Biuletynu Informacji Publicznej. 

ŁUKASZ DUDEK5 odpowiedzi na “Córka wiceburmistrza pracuje w urzędzie”

 1. yogii pisze:

  już niedługo

  9
  5
 2. poloak pisze:

  Zachowanie pewnego radnego z Tarnowskich Gór: zobaczyć całość!
  https://www.youtube.com/watch?v=bo4UL2nXliQ

  9
  3
 3. no ja pisze:

  Długo Ci zajęło dojście do tego, że to córka z-cy Burmistrza. Kiepsko działasz redaktorku 🙂 Masz też na prawdę wiele nieaktualnych informacji. A swoją drogą, czy to, że ktoś ma ojca/matkę na stanowisku kierownika/burmistrza/prezydenta automatycznie zakazuje mu startowania i wygrywania konkursów na stanowiska rządowe i samorządowe? To gdzie mają iść pracować Ci ludzie, do tartaku? A może w ogóle nie powinni podejmować pracy, tylko od razu zakotwiczyć się pod jakimś mostem?

  15
  10
 4. JK pisze:

  DUDED dla mnie to niskiego poziomu bajkopisarz. Pozwólcie temu dziecku się rozwijać. Może wyrośnie na pięknego łabędzia. Dziś jest tylko brzydkim kaczątkiem. Oby tak nie został do końca życia jedynie z korkiem, jak tą starą brzydka kaczka.

  4
  5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *