Czy w Tarnowskich Górach będzie strefa kibica MŚ w piłce nożnej?
01 stycznia 2018 r. | 19:29

Na naszym profilu facebook została opublikowana ankieta dotycząca organizacji Plenerowej Strefy Kibica MŚ w piłce nożnej Rosja 2018. 

Głosować możecie TUTAJ

Wynik ankiety zostanie wysłany do tarnogórskiego magistratu.

Miasto Kalety kolejny raz organizuje strefę kibica, więc pomyślałem, że i w Tarnowskich Górach nie powinno być problemu, aby zorganizować taką rozrywkę dla mieszkańców. Oczywiście wiąże się to z kosztami, jednak pozostało całkiem sporo czasu na odszukanie sponsorów. A jeśli Burmistrz Arkadiusz Czech uważa, że nie ma pieniędzy na organizację, to proponuję zrezygnować z corocznych nagród dla urzędników.

Urząd Miasta Kalety pisze:

Obserwując jak dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców cieszyła się w ubiegłym roku Plenerowa Strefa Euro w Kaletach, nasze Miasto planuje organizację podobnego wydarzenia podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018.

"Plenerowa Strefa Kibica" najprawdopodobniej zostanie utworzona na Małym Rynku, aby móc pomieścić jeszcze więcej kibiców, którzy bezpłatnie i w niepowtarzalnej atmosferze, będą mogli obejrzeć mecze na ponad 5-cio metrowym ekranie.

Już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy przedsiębiorców oraz sponsorów, którzy chcieliby się włączyć w organizację wydarzenia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w tej sprawie z dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Kaletach, Marianem Lisieckiem.

 

żródło: UM Kalety

ŁUKASZ DUDEK