/KPP Tarnowskie Góry
DW 907. Wjechał do rowu i uderzył w drzewo
05 stycznia 2018 r. | 14:35
1

Wczoraj przed godziną 15:00 na DW-907 między Tworogiem a Bruśkiem kierowca volkswagena wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letni kierujący volkswagenem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia mieszkaniec powiatu lublinieckiego odniósł obrażenia i trafił do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.  Tarnogórscy policjanci apelują nie tylko o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, ale również ostrożność i ograniczone zaufanie do pozostałych uczestników ruchu drogowego.

źródło/foto: KPP Tarnowskie GóryJedna odpowiedź na “DW 907. Wjechał do rowu i uderzył w drzewo”

  1. cosikowiec napisał(a):

    Droga wąska, prosta, wszyscy zasuwają tam 110-120/h a czasem i szybciej. A saren i lisów tam bez liku. W nocy to tylko oczy świecące widać, jak stoją w rowach przy samej jezdni.
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).