www.parkwodny.com.pl
Gigantyczne długi aquaparku
10 października 2018 r. | 14:28
15

Spółka AIG w 100% należy do miasta Tarnowskie Góry. Spółka ta zarządza Parkiem Wodnym i Halą Sportową. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej, wiceburmistrz Skrabaczewski, pytany przez radnego Janusza Śnietkę o zadłużenie spółki, w końcu puścił "parę z ust". 

Według informacji, które podał Skrabaczewski, spółka AIG jest zadłużona na ok. 10 mln zł! 

Skoro Park Wodny i Hala Sportowa mają tak gigantyczne zadłużenie, to dlaczego prezes spółki Michał Fajer rocznie zarabia blisko ćwierć miliona złotych?

Kim jest Michał Fajer?

Fajer jest sekretarzem Inicjatywy Obywatelskiej czyli bardzo bliskim współpracownikiem burmistrza Arkadiusza Czecha.  Dobra pozycja w lokalnej grupie politycznej, jest gwarantem wysokich świadczeń. Szkoda tylko, że nie zawsze jest to adekwatne z kompetencjami. 

Rada nadzorcza spółki AIG również ma się całkiem dobrze. Wiceburmistrz Skrabaczewski w 2017 roku za siedzenie w radzie nadzorczej otrzymał ponad 42 tys. zł. 

Pod koniec 2017 roku dług miasta Tarnowskie Góry wyniósł grubo ponad 57 mln zł. Teraz do tego trzeba doliczyć zadłużenie AIG i już nam wychodzi kwota przekraczająca 67 mln zł zadłużenia ukrytego. 

ŁUKASZ DUDEK15 odpowiedzi na “Gigantyczne długi aquaparku”

 1. Tege napisał(a):

  Głosujcie na Czecha prezes dostanie podwyże

  18
  2
 2. Tarnogórzanin napisał(a):

  Głosuję na Śnietkę on przynajmniej sprzeda Tarnowskie Góry tak jak i on siebie sprzedał z Przyjaznego Samorządu do PISU.

  24
  8
 3. karolzyglinkarol napisał(a):

  Mieszkańcy powinni głosować na Śnietkę przynajmniej ma szansę ”rozliczyć ten tarnogórski układ zanim te wszystkie ich ”grzeszki ” się nie przedawnią

  17
  14
 4. NiePiSzgłupot napisał(a):

  A długi Dudek twojego pracodawcy to 45000zł na koniec 2017 roku
  PG Mobile zgodnie z krs

  9
  5
 5. Jak widać napisał(a):

  Sokzburaka.pl

  3
  8
 6. Jak widać napisał(a):

  Wiesz Dudek jakie były długi aquaparku za czasow Hanyska i Komenderskiego ktory był w z FSZT Hanyska a teraz startuje z PiS?

  3
  5
 7. Alexx napisał(a):

  PiS i inicjatywa to jedno wielkie dno

  4
  6
 8. jelonek28 napisał(a):

  Precz z Czechem!

  1
  3
 9. polak napisał(a):

  Zachowanie pewnego radnego z Tarnowskich Gór: zobaczyć całość!
  https://www.youtube.com/watch?v=bo4UL2nXliQ

  13
  0
 10. SKANDAL napisał(a):

  REDAKTOR DUDEK USUWA KOMENTARZE KTÓRE NIE ODPOWIADAJĄ JEGO WIZJI ŚWIATA **** STOP INTERNETOWYM TROLOM **** Niebywała inicjatywa na skalę EUROPY jaką jest budowa restauracji na wyspie na zalewie nakło-chechło jest notorycznie wyciszana na tym portalu. Coś Ty się tak uparł by wyciszyć medialnie ten skąd inąd świetny pomysł jakim jest WYSPA SMAKU?

  10
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *