Fot. KPP Tarnowskie Góry
Hardcorowi policjanci z tarnogórskiej komendy
27 marca 2017 r. | 17:18
17 marca w Komendzie Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach odbyły się I Mistrzostwa Powiatowe Policjantów w wyciskaniu wielokrotnym 50% masy ciała. Zawody swoim honorowym patronatem objął Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Tadeusz Stuchlik. Mistrzostwa były bardzo wyrównane, ale bezkonkurencyjny okazał się dzielnicowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach st. asp. Adam Rogala.

Mając na celu promowanie zdrowego stylu życia, integrację środowiska policyjnego oraz realizację zamiłowań i zainteresowań policjantów, Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Tadeusz Stuchlik zorganizował I Mistrzostwa Powiatowe Policjantów w wyciskaniu wielokrotnym 50% masy ciała. W zawodach wzięli udział policjanci tarnogórskiej jednostki z wydziału kryminalnego, prewencji, ruchu drogowego oraz policjanci pełniący na co dzień służbę w jednostkach ościennych. Uczestnicy walczyli o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach.

I miejsce zajął st. asp. Adam Rogala – Dzielnicowy KMP Katowice, Komisariat nr 5

w ciągu 5 minut wycisnął 155 razy sztangę o wadze 45 kilogramów

II miejsce zajął asp. Ryszard Preg – Dzielnicowy KPP Tarnowskie Góry

 w ciągu 5 minut wycisnął 110 razy sztangę o wadze 50 kilogramów

III miejsce zajął sierż. szt. Rafał S... - Wywiadowca z Tarnowskich Gór

w ciągu 5 minut wycisnął 108 razy sztangę o wadze 40 kilogramów

Na koniec zawodów Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Tadeusz Stuchlik podziękował wszystkim policjantom za udział w mistrzostwach i życzył dalszych sukcesów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Policjantom, którzy stanęli na podium, Komendant wręczył puchary.

Policjanci biorący udział w zawodach podziękowali Komendantowi Stuchlikowi za zorganizowanie zawodów oraz Komendantowi Komisariatu Policji w Radzionkowie podinsp. Robertowi Paruch za pomoc w organizacji mistrzostw.

źródło/foto: KPP Tarnowskie Góry