źródło: youtube.com | Telewizja Republika
Chytry Wilk chciał przechytrzyć Sośnierza. Lider Konfederacji na Śląsku pokazał swoją prawdziwą twarz
24 maja 2019 r. | 22:33

Już w najbliższą niedzielę będziemy wybierać europosłów. W naszym okręgu śląskim, mamy do wyboru między innymi Jacka Wilka i Dobromira Sośnierza. Obaj panowie reprezentują Konfederację.

Na samym finiszu kampanii wyborczej, Wilk pokazał swoją prawdziwą twarz. W minioną środę Poseł Wilk, chciał zablokować występ Sośnierza podczas debaty w TVP Katowice.

Gdy europoseł Sośnierz dotarł do budynku TVP w Katowicach w środę ok. godz. 19, usłyszał jednak, że decyzją jednego z członków ogólnopolskiego sztabu Konfederacji, do debaty zamiast niego został wyznaczony Jerzy Janoska, wiceprezes śląskich struktur Ruchu Narodowego. Było to o tyle zadziwiające, że według pierwotnych ustaleń z TVP, to właśnie Sośnierz miał być przedstawicielem Konfederacji. - czytamy na portalu polskatimes.pl

Do całej sprawy odniósł się dzisiaj Sośnierz. 

Nie chciałem robić nadmiernego zamieszania, ale mleko się rozlało. Niestety, jest mi bardzo przykro, ale to prawda. Jacek Wilk, kolega z 1. miejsca trochę się zagalopował w walce o głosy, ale na szczęście nie wynikła z tego szkoda w postaci niewykorzystanego miejsca na debacie. Apeluję o spokój i niewykonywanie nerwowych ruchów na szkodę Konfederacji, a zwłaszcza Jacka proszę, żebyśmy grali fair bez kopania się pod stołem (ale i bez dalszego brnięcia w wypieranie się, atakowanie dziennikarzy i oskarżanie o manipulację — bo stawia to mnie w niezręcznej sytuacji, kiedy nie chciałbym komentować i sięgać po dowody, a jednak będę musiał).

facebook.com

źródło: polskatimes.pl facebook.com | Dobromir Sośnierz

ŁUKASZ DUDEK