Mówimy NIE dla ochroniarza MZKP | www.facebook.com
Legendarny „Pepek”. Były milicjant, radny, kandydat na posła. Dziś ochroniarz Dworca MZKP
25 lipca 2018 r. | 13:09
22

Na portalu społecznościowym Facebook, internauci utworzyli wydarzenie pt. „Mówimy NIE dla ochroniarza MZKP". Wydarzenie to jest jednym z bardziej popularnych wydarzeń w tarnogórskim internecie.

Opis wydarzenia:
„Jeśli przebywasz często na dworcu autobusowym w Tarnowskich Górach wiesz jak bardzo jest uciążliwy ochroniarz mzkp, który tam zawsze jest. Protest służy do zwolnienia ochroniarza pod pseudonimem - „Pepe” lub „Strażnik Teksasu”.

Ochroną Dworca zajmuje się były milicjant i policjant Paweł Mrachacz.

Mrachacz to legendarna postać posterunku w Bobrownikach Śląskich. W Tarnowskich Górach chodzą głosy, że potrafił on nawet wlepić mandat członkom swojej rodziny. Podobno ochroniarz miał lub dalej ma samochód o numerach rejestracyjnych STA 00997.  74-latek startował również do sejmu z list SLD i był radnym powiatu tarnogórskiego.

Internauci komentują wydarzenie:
Bardzo sympatyczny człowiek, ostatnio zaproponował mi, że nauczy mnie kodeksu drogowego, bo ma go w małym paluszku, a gdy powiedziałem mu z kolegami, że nie widzimy regulaminu dworca, na drugi dzień wydrukował nam go i podkreślił, że ławki są tylko dla podróżujących, a nie dla nas. W ciągu jednego tygodnia dbając o nasze bezpieczeństwo, sześć razy wezwał do nas policję (w tym raz na sygnałach). Pozdrawiam serdecznie naszego strażnika dworca i życzę kolejnych sukcesów w pracy!

Jeden jedyny ochroniarz, który wykonuje swoją pracę w 100%, a ten post stworzył gimbus, którego Pepek wypier*** z dworca za palenie fajek lub darcie mordy, która nie ma nawet mutacji.

- Nie depcz trawnika
- Ale tu nie ma trawnika
- Bo depczecie i dlatego nie ma
- no i !?
- Ooo dzwonię na policję

Wydarzenie Facebook można zobaczyć TUTAJ

ŁUKASZ DUDEK

www.facebook.com22 odpowiedzi na “Legendarny „Pepek”. Były milicjant, radny, kandydat na posła. Dziś ochroniarz Dworca MZKP”

 1. Pepek napisał(a):

  Pepek jak coś… widać ,że „gimby nie znajo” i przezwisko przekręcają. Pepek. Pepek.

  12
  2
 2. Gryjtla napisał(a):

  „love PEPEK!”

  Takie graffiti było na wymienniku na ohio w czasach, kiedy dudka jeszcze nie było na świecie (jedna z nielicznych przyczyn, dla których można by powiedzieć, że były to stare, dobre czasy).

  Za komuny bezczelnym pyskatym i głupim szczylom Pepek pociągnąłby „pałom bez łeb” – bo instynktownie czuje, że w społeczeństwie ordnung musi być, a takie typy temu porządkowi szkodzą.

  28
  4
  • PepekLegenda napisał(a):

   Mamy rozumieć , że wnioskujesz to po swoich przeżyciach?? Za młodu byłeś pyskatym i bezczelnym szczylem. Pewnego dnia spotkałeś tak zwaną legendę , która postanowiła ci przyłożyć, pałom przez łeb. Niestety ale muszę cie zmartwić, ponieważ wnioskując twoją wypowiedz nic dobrego z tego nie wyszło.

   3
   14
   • Gryjtla napisał(a):

    Właśnie nie, za młodu zawsze uważałam, żeby nie być bezczelna. Wychowanie, czy coś..

    5
    2
    • PepekLegenda napisał(a):

     Czyli jak twoje dziecko będzie się źle zachowywać to potraktujesz je pałom??? Tego wymaga wychowanie???

     4
     7
     • Prawdziwy Polak-katolik napisał(a):

      Wychowanie wymaga aby żul lub motłoch sie zachowywał jak należy

      4
      2
     • Gryjtla napisał(a):

      Wychowam je tak, żeby pała nie była potrzebna.

      6
      0
     • PepekLegenda napisał(a):

      Do Prawdziwy Polak-katolik: Właśnie pokazałeś w swoim poście jaki z ciebie katolik. Tych co nazywacie dzisiaj żulami i motłochami, kiedyś byli normalnymi ludźmi . A nawet byli dziećmi normalnych rodzin, które tak samo jak wy myślały, że dobrze wychowały swoje pociechy. Ale wy przecież jesteście idealni, wam to nie grozi.

      8
      3
 3. Eden napisał(a):

  Zostawcie tego Pana! Szacunek dla pana Pepka. Porządek musi być.

  30
  7
 4. jebac pepka napisał(a):

  jebać tego gnoja i zwyrodnialca, żadna legenda zwykła szumowina. ta kurwa potrafiła 10-12 latka uderzyć w twarz.

  14
  28
  • dzik napisał(a):

   Jak sie nie umiales zachowac to co sie dziwisz 😉

   34
   3
  • Marcin napisał(a):

   Chłopie co ty odwalasz to jest normalny człowiek jak każdy inny jak się zachujesz jak rozwydrzony bachor to co się dziwisz

   22
   3
  • PepekLegenda napisał(a):

   Do Prawdziwy Polak-katolik: Właśnie pokazałeś w swoim poście jaki z ciebie katolik. Tych co nazywacie dzisiaj żulami i motłochami, kiedyś byli normalnymi ludźmi . A nawet byli dziećmi normalnych rodzin, które tak samo jak wy myślały, że dobrze wychowały swoje pociechy. Ale wy przecież jesteście idealni, wam to nie grozi.

   4
   5
 5. PepekLegenda napisał(a):

  Tak ten pan to Legenda…ok 20 lat temu zniszczył nam boisko, które zrobiliśmy własnymi rękami, obok stawu Cegielnia. Na nie użytkowanym polu, przez blisko 4 lata, spotykaliśmy się z rówieśnikami aby pograć w piłkę. Niestety gołębie są ważniejsze niż dzieci. Pan Mrachacz obok naszego boiska wykupił sobie działkę, na której wybudował gołębnik. Efekt był taki , że przy każdej próbie gry na tym boisku , Pepek dzwonił po Policję, że straszymy jego gołębie. Policja przyjeżdżała i trzeba było opuścić boisko…Tak było przez ok 2 tyg, do czasu kiedy ktoś nie ściął bramek kątówką , które później odnaleźliśmy w stawie Cegielnia.

  9
  4
 6. Adam N napisał(a):

  To jest facet który potrafi wzywać policje z powodu zbyt głośnego wydechu w samochodzie który owy wydech ma w 100% seryjny, zakładany 2 tyg wcześniej w ASO :)))

  6
  3
 7. Adaś napisał(a):

  Witam. Na miejscu pana Dudka poruszyłbym sprawę numeru rejestracyjnego bo w tym przypadku widać że niektórzy mogą wybrać sobie numer rejestracyjny samochodu a szaremu obywatelowi dawany jest numer rejestracyjny z rzędu.

  4
  5
 8. JK napisał(a):

  Każdy może wybrać coś dla siebie na numer rejestracyjny, ale do rzeczy”zwykłego” trzeba dopłacić. „PEPEK” za tą końcówkę 997 zapłacił 1000,00-złotych i zyskała na tym gmina, więc o co zazdrosnemu pajacykowi chodzi. Co do boiska dla młodzieży. „PEPEK” wykupił grunt należący do gminy i gminie do kasy wiele lat płacił dzierżawę. Rodzice tych dzieci jakoś nie chcieli płacić dzierżawy za teren na boisko dla swoich pociech chcąc iść na tzw. „krzywy ryj”. Wiele rodziców tych dzieci obok mieli i mają łąki, pole, ale jakoś ze swojego prywatnego gruntu nie chcieli przeznaczyć na boisko dla swoich potrzeb. Woleli grunt podzielić na działki i posprzedawać za średnio gdzieś 160 tysięcy złotych za 10 arów, a PEPKOWI zazdroszczą. Ot i cała „modlitwa Polaka”.

  12
  3
 9. PepekLegenda napisał(a):

  No tak, kto bogatemu zabroni??? Mając wtedy ok 14 lat nie widziałem aby wielmożny Pepek, wykupił również boisko. Tylko teren, który od razu sobie odgrodził. Więc jakim trzeba być człowiekiem , aby zabronić dzieciom grać w piłkę???
  Czasy kiedy nie było Pepka, wszyscy z Repeckiej dobrze wspominają. Bo oprócz gry w piłkę, mogliśmy się spotkać trochę dalej i zrobić ognisko. Potem mogliśmy tylko o tym pomarzyć, bo wszystko co znajdowało się w obrębie 150m od jego gołębnika mu przeszkadzało.

  4
  5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *