Mówimy NIE dla ochroniarza MZKP | www.facebook.com
Legendarny “Pepek”. Były milicjant, radny, kandydat na posła. Dziś ochroniarz Dworca MZKP
25 lipca 2018 r. | 13:09

Na portalu społecznościowym Facebook, internauci utworzyli wydarzenie pt. „Mówimy NIE dla ochroniarza MZKP". Wydarzenie to jest jednym z bardziej popularnych wydarzeń w tarnogórskim internecie.

Opis wydarzenia:
„Jeśli przebywasz często na dworcu autobusowym w Tarnowskich Górach wiesz jak bardzo jest uciążliwy ochroniarz mzkp, który tam zawsze jest. Protest służy do zwolnienia ochroniarza pod pseudonimem - „Pepe” lub „Strażnik Teksasu”.

Ochroną Dworca zajmuje się były milicjant i policjant Paweł Mrachacz.

Mrachacz to legendarna postać posterunku w Bobrownikach Śląskich. W Tarnowskich Górach chodzą głosy, że potrafił on nawet wlepić mandat członkom swojej rodziny. Podobno ochroniarz miał lub dalej ma samochód o numerach rejestracyjnych STA 00997.  74-latek startował również do sejmu z list SLD i był radnym powiatu tarnogórskiego.

Internauci komentują wydarzenie:
Bardzo sympatyczny człowiek, ostatnio zaproponował mi, że nauczy mnie kodeksu drogowego, bo ma go w małym paluszku, a gdy powiedziałem mu z kolegami, że nie widzimy regulaminu dworca, na drugi dzień wydrukował nam go i podkreślił, że ławki są tylko dla podróżujących, a nie dla nas. W ciągu jednego tygodnia dbając o nasze bezpieczeństwo, sześć razy wezwał do nas policję (w tym raz na sygnałach). Pozdrawiam serdecznie naszego strażnika dworca i życzę kolejnych sukcesów w pracy!

Jeden jedyny ochroniarz, który wykonuje swoją pracę w 100%, a ten post stworzył gimbus, którego Pepek wypier*** z dworca za palenie fajek lub darcie mordy, która nie ma nawet mutacji.

- Nie depcz trawnika
- Ale tu nie ma trawnika
- Bo depczecie i dlatego nie ma
- no i !?
- Ooo dzwonię na policję

Wydarzenie Facebook można zobaczyć TUTAJ

ŁUKASZ DUDEK

www.facebook.com