Kradli perfumy w tarnogórskich drogeriach
12 października 2020 r. | 21:22

Tarnogórscy policjanci zatrzymali 22-latka i 20-latkę, którzy systematycznie okradali drogerie. Łupem kobiety i mężczyzny padały głównie perfumy. Szybko wyszło na jaw, że złodziejski duet z procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu. Grozi im do 5 lat więzienia.

Złodziejski duet został zatrzymany przez tarnogórskich policjantów w miniony poniedziałek. Doszło do tego po tym, jak policjanci zostali poinformowani, że w drogerii znajdującej się przy ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach pracownicy namierzyli parę, która ukradła perfumy warte 400 złotych. Mężczyzna i kobieta myśleli, że skończy się na mandacie, lecz szybko wyszło na jaw, że 22-latek i 20 -latka z kradzieży uczynili sobie stałe źródło dochodu. Sprawcy, od początku września br., systematycznie okradali drogerie znajdujące się w Tarnowskich Górach oraz Radzionkowie. Łupem złodziejskiej pary padły perfumy różnych marek warte blisko 10 tysięcy złotych.

Podejrzani trafili do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszeli zarzuty kradzieży. Mieszkańcom powiatu tarnogórskiego grozi do 5 lat więzienia.