Oceń radnego i burmistrza: Arkadiusz Czech najgorszy!
03 grudnia 2017 r. | 19:55
3

626 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego, w tym na burmistrza Tarnowskich Gór. Głosowanie wygrał radny Janusz Śnietka. Najgorszy wynik otrzymał burmistrz Arkadiusz Czech.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego i burmistrza: Arkadiusz Czech najgorszy!”

  1. Łowcadebili napisał(a):

    Przykład manipulacji jeszcze nie minęła 23.59

  2. Jurass napisał(a):

    brawo!

  3. Łomonow_Prawdziwy napisał(a):

    A wójt BLACHOWNI koło Częstochowy ???

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).