Fot. Mateusz Bardeli
Petycja do Prezydenta USA Donalda Trumpa
19 kwietnia 2018 r. | 17:21
27

Od kilku dni na stronie internetowej Białego Domu można podpisać petycję skierowaną do Prezydenta USA Donalda Trumpa. Petycja dotyczy przeprowadzenia międzynarodowego śledztwa katastrofy smoleńskiej. Inicjatorem akcji jest nowa partia polityczna Ruch 11 Listopada, której prezesem jest Marian Kowalski.

"Międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej jest szczególnie zasadne w chwili, gdy komisja parlamentarna ministra Antoniego Macierewicza (także przy współudziale specjalistów z USA i UK) bezspornie udowodniła, że samolot Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego nie rozbił się o ziemię, ale został zniszczony w powietrzu w wyniku wybuchu" - czytamy w petycji.

W 6 dni pod petycją złożono ponad 21 tys. podpisów. Petycja trafi do Prezydenta Donalda Trumpa, jeśli do 13 maja uda się zebrać 100 tys. podpisów. 

Petycję można podpisać klikając na link poniżej:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

Wpisujemy: Imię, Nazwisko i email. Po chwili wchodzimy na swoją pocztę elektroniczną i potwierdzamy podpis.

Poniżej instrukcja podpisania petycji.

ŁUKASZ DUDEK27 odpowiedzi na “Petycja do Prezydenta USA Donalda Trumpa”

 1. Olo napisał(a):

  Co to ma wspólnego z TARNOWSKIMI GÓRAMI ?

  Odpowiedź: NIC

  10
  41
  • Dziobak napisał(a):

   Jeśli z elitą Polski można zrobić dosłownie wszystko, łącznie z przysłaniem do kraju ich szczątków wymieszanych ze śmieciami, to z Tobą tym bardziej Olo. Nie miej złudzeń. Nieważne czy mieszkach w Pcimiu, czy w Warszawie czy w Tarnowskich Górach.

   39
   4
   • maryś napisał(a):

    Czy w Tarnowskich Górach nie ma Prawdziwych Polskich Patriotów może to obce fałszywe miasto.

    37
    5
   • Ja Polak napisał(a):

    To że w Tarnowskich Górach macie prawdziwych niezależnych dziennikarzy, którzy jak na prawdziwego dziennikarza przystało piszą prawdę nie bojąc się niczego, czego niestety nie można powiedzieć o innych mediach „prawicowych” jak np. Gazeta Polska, czy TVP INFO. Tam redaktorzy mają cenzurę.

    40
    4
   • powinnaś się cieszyć, że ta wiadomość dotarła do Ciebie, bo w publicznych mediach o tym się nie dowiesz, bo blokują takie właśnie treści. Nawet Cejrowski o tym NIE WSPOMNIAŁ w TVP u Rachonia w programie ,,mineła 20"' napisał(a):

    bodustg@interia.pl

    6
    1
  • Drodzy redaktorzy i dziennikarze serdecznie dziękuje za wsparcie w rozpowszechnieniu petycji do D.TRUMPA w kwestii Smoleńskiej. napisał(a):

   TUKAN_TOM

   34
   5
 2. Osadnik napisał(a):

  TG należą do Polski. A prawda smolenska jest sprawą wszystkich prawdziwych Polaków. Podpisane 🙂 Dzięki Panie Dudek za info. PiS pomnik zrobił i ma w du… Prawdę

  45
  7
 3. Antoni napisał(a):

  Ale wstyd

  5
  27
 4. Łolo napisał(a):

  Widze ze Pan Marian Kowalski – inicjator tej akcji chyba nie bardzo orientuje sie w aktualnych stosunkach us – ru. Toz to jest kielbasa wyborcza i do tego zatruta.

  4
  38
  • więc jak widzisz, tylko on ma odwagę poruszyć ten temat, inne media nie chcą się chytać, bo przywileje się skończą. Niestety dobra włąsne są przekładane nad ważnymi sprawami, które dotyczą całęgo kraju i narodu. napisał(a):

   Damian

   5
   1
 5. Tymoteusz Chojecki napisał(a):

  Dzięki za rzetelne informowanie o naszej akcji! Już 28000 podpisów! CWP i Pozdrawiam autora.

  46
  4
 6. Jacek napisał(a):

  Dziękuję za poparcie w sprawie petycji. Więcej takich dzienników , a nie szwabskich szmatławców

  38
  6
  • ahoj napisał(a):

   mówisz o manipulantach z pseudopolskiej prasy tych ludzi szczujacych na innych i poszukujacych pożytecznych idiotów tych co z naszych podatków zarabiają po kilkadziesiat tysiecy na miesiąc w np TVP?-tacy pozyteczni idioci jak ty są im potrzebni

   14
   2
 7. tomas3h napisał(a):

  Brawo „Tarnowskie Góry” za odwagę!

  37
  8
 8. Tarnogórski napisał(a):

  Pan Antoni niech pomoże. Wybuch w mózgu już miał.

  9
  26
 9. Milczy Dusza napisał(a):

  Wielkie dzięki za odwagę i rzetelność bo żeby tak powiedzieć o #PetycjaSmolenskaDoTrumpa trza „mieć jaja”.

  19
  5
 10. Tomasz Dydak napisał(a):

  Szacun dla redakcji/redaktora za rzetelnosc. Mam nadzieje ze w Tarnowskich Gorach mieszkaja jeszcze Polscy Patrioci

  22
  7
 11. Trewor napisał(a):

  Brawo panie redaktorze. Dziękujemy za propagowanie petycji.

  18
  6
 12. Observer napisał(a):

  Du.ek pisze o petycji lubelskich ćmilów, czyli „pastora”, który sam się mianował i zatruwa mózgi swoich nielicznych „wiernych” oraz nieuka, dla którego matura była nieosiągalna, a czytanie książek, jak sam mówi, to strata czasu. Dwóch chamów promuje się w internecie. Kowalski ma być prezydentem, na szczęście ten prostak nie wygrał jeszcze żądnych wyborów i nie wygląda na to, by miał wybrać. Ich ulubione zwroty to: gówno, smród, zajebiste, idiota, szambo. Papież to oszust, biskupi to zdrajcy, katolicy to idioci. Kto myśli inaczej, niż oni, jest zdrajcą i ruskim agentem. O sile ich petycji nie świadczy to, ilu ją podpisało, ale ilu jej nie podpisało.

  10
  23
 13. ubu napisał(a):

  Nie wazne jakie poglądy ma Kowalski ważne że potrzebne jest międzynarodowe śledztwo. I dlatego tą petycje trzeba poprzec a nie pierniczyc głupoty że to że tamto.

  15
  4
 14. Marek St Benon Leciej napisał(a):

  Petycje podpisalem i popieram

  11
  7
 15. Magda napisał(a):

  Podpisane.Szkoda,że Polacy są tak podzieleni.

  8
  4
 16. Arek Arecki napisał(a):

  Brawo Tarnowskie Góry!!! W obliczu słabości państwa polskiego wyjaśnienie zbrodni smoleńskiej jest możliwe tylko dzięku zaangażowaniu się w śledztwo jakiegoś poważnego państwa a za takie uważam USA -Trumpa. Niech prawda wyjdzie na jaw – jaka by ona nie była!!! W innym przypadku na poznanie PRAWDY będziemy czekać 50lat!!!! Jak w przypadku Katynia!!!

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *