Policja złapała dilera narkotyków w Tarnowskich Górach
27 września 2019 r. | 07:00

Tarnogórscy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę, z której można przygotować blisko 1300 działek dilerskich. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego i policyjnego dozoru. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego tarnogórskiej komendy w wyniku pracy operacyjnej namierzyli jedno z mieszkań znajdujących się w Tarnowskich Górach, w którym mogły znajdować się znaczne ilości narkotyków. Śledczy wkroczyli do wytypowanego mieszkania i zabezpieczyli w nim marihuanę oraz amfetaminę, z której można przygotować blisko 1300 działek dilerskich narkotyku. Będący na miejscu właściciel nielegalnych substancji został zatrzymany. Wczoraj, 38- latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego i policyjnego dozoru. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami i dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie znają. Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy, gdy ktoś namawia nas do brania narkotyków i dopalaczy.

Źródło: KPP Tarnowskie Góry