Półkolonie w Hali Sportowej
31 stycznia 2022 r. | 05:37

Stowarzyszenie Sanus Vivere oraz Urząd Miejski w Tarnowskich Górach zapraszają do udziału w Sportowych Półkoloniach w Hali Sportowej. Zapisy ruszają 2 lutego.

Półkolonie współfinansowane są przez Urząd Miasta Tarnowskie Góry w ramach wynoszącej 60 tys. zł dotacji (w wysokości 60 tys. zł) przyznanej w otwartym konkursie ofert.

Udział w nich mogą wziąć dzieci, które są zameldowane w Tarnowskich Górach (niezbędny jest dokument potwierdzający zameldowanie)

  • Wiek uczestników: dzieci urodzone w latach 2007 do 2014.

  • Ilość grup: na każdym turnusie planowane są 4 grupy po 15 osób.

  • Koszt: 80 zł

W programie: Gry i zabawy, squash, ścianka wspinaczkowa, basen i lodowisko.

Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorów, II śniadanie w postaci kanapki, napoju, deseru (owoc/serek) i woda do picia

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ NA PÓŁKOLONIE:

1. Zapisy tylko online.

2. Link do formularza zapisów online pojawi się dnia 2 lutego 2022 o godz. 9:00. na stronie http://stowarzyszeniesv.blogspot.com/ oraz www.parkwodny.com.pl w zakładce Aktualności (https://parkwodny.com.pl/kategoria/aktualnosc/) jako nowy wpis zatytułowany “ZAPISY NA SPORTOWE PÓŁKOLONIE W HALI SPORTOWEJ”

3. Formularz przyjmuje zgłoszenia tylko do wyczerpania miejsc. W przypadku braku miejsc wyświetli się komunikat, że formularz nie przyjmuje zgłoszeń.

4. W jednym formularzu można zapisać więcej niż 1 dziecko, warunkiem koniecznym jest to aby, zapisywane dzieci były rodzeństwem.

5. Po właściwym wypełnieniu formularza na ekranie wyświetli się informacja o przyjęciu zgłoszenia, a na wskazany adres mailowy wysłany zostanie automatyczny komunikat o przyjęciu zgłoszenia. Następnie należy oczekiwać na informację mailową o wstępnej kwalifikacji.

6. Po wyczerpaniu miejsc w formularzu online, udostępniona zostanie lista rezerwowa.

Dokumenty do pobrania – na stronie Parku Wodnego.