Poszukujemy świadków wypadku
03 listopada 2022 r. | 06:00

Tarnogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 24 października br. na ulicy Piłsudskiego w miejscowości Tarnowskie Góry.

W wypadku poszkodowana została 69-latka, która poruszała się po chodniku. Poszukujemy świadków wypadku i kierowców samochodów, którzy posiadają wideorejetratory. 

Do wypadku doszło w poniedziałek, 24 października 2022 roku, około godziny 15:00 na ulicy Piłsudskiego w Tarnowskich Górach na wysokości wjazdu na parking II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem  typu SUV koloru jasnego stał i czekał na włączenie się do ruchu. Wtedy doszło do kontaktu samochodu z rowerzystką, która jechała po chodniku. W wyniku zdarzenia 69-letnia tarnogórzanka przewróciła się i trafiła do szpitala. Kierujący mógł być nieświadomy kontaktu i odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub przemieszczały się o wskazanej godzinie, proszone są o kontakt z tarnogórską policją.
Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach przy ul. Bytomskiej 6, tel. 47 853 42 55 lub 112.