Ranni pasażerowi taxi w wypadku na Wyszyńskiego
01 października 2020 r. | 07:07

Tarnogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach. Po zderzeniu dwóch samochodów, do szpitala trafili pasażerowie taksówki. 

Wczoraj po godzinie 8.00 policjanci z ruchu drogowego tarnogórskiej komendy zostali wezwani na ulicę Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach, gdzie doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letnia kierująca samochodem osobowego marki Hyundai, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem marki Volvo, którym kierował 36-letni tarnogórzanin. W wyniku zdarzenia, do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała trafili pasażerowie taksówki - 66- letnia kobieta i 73-letni mężczyzna. Kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy, ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy poszkodowanym oraz tarnogórscy policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia będą teraz ustalać śledczy z tarnogórskiej komendy.

Źródło: KPP Tarnowskie Góry