Rozwój Tarnowskich Gór – badanie preferencji mieszkańców: weź udział w badaniu!
04 października 2021 r. | 06:47

Co należy zmienić w mieście w pierwszej kolejności? Co wymaga pilnej naprawy? Jaką politykę powinno mieć miasto względem zieleni, inwestycji, przedsiębiorców i kultury? Czy stawiać bardziej na seniorów czy młodzież? Jakie są zalety i wady miasta/dzielnicy?

O to między innymi pytamy w ankiecie stanu społeczno-gospodarczego miasta oraz kierunków jego rozwoju. Badanie potrwa do 25 października.

Badanie potrwa do 25 października. Odpowiedzi będą podstawą do zaktualizowania przyjętych oraz do wyznaczenia przyszłych kierunków i celów rozwoju Tarnowskich Gór.
– Aby poznać szczegółowo potrzeby mieszkańców po prostu ich pytamy – mówi Arkadiusz Czech, burmistrz Tarnowskich Gór. Na podstawie Waszych odpowiedzi możemy skorygować nasze obecnie działania i sformułować cele gminy na najbliższe lata.
– Opinie mieszkańców będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności przy konstruowaniu Strategii Rozwoju Miasta na lata 2023-2030 – dodaje Jarosław Wasążnik, kierownik miejskiego Biura Strategii, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych.
 
W badaniu można wziąć udział na trzy sposoby:
  1. wypełnić ankietę w wersji online: tutaj
  2. udzielić odpowiedzi ankieterom, których będziecie mogli spotkać od poniedziałku w mieście
  3. samodzielnie wypełnić ankietę w wersji papierowej i wrzucić ją do urn ustawionych w holu Ratusza i w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2 (ankieta do samodzielnego wydruku do pobrania poniżej, papierowe egzemplarze znajdziecie też przy urnach).
Uzyskane odpowiedzi na pytania są poufne i wykorzystane będą jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

Pliki do pobrania