TCK zaprasza!
19 maja 2021 r. | 07:29

Plenerowe prezentacje filmów, gry, warsztaty i happening dla dzieci. Tarnogórskie Centrum Kultury zaprasza na szereg nowych atrakcji.

20 maja, godz. 17:00
Czwartkowe Psoty – TCK w Opatowicach

„Czwartkowe psoty” to happening animacyjny dla dzieci organizowany na świezym powietrzu w czwartki od 17:00 do 18:00. Podczas wydarzenia w Opatowicach zajmniemy się puszczaniem baniek XXL.

20 maja, godz. 19:00
ZaGrajmy w TCK

Pod okiem instruktora uczestnicy zajęć będą mieli okazję poznać podstawowe zasady gier Warhammer 40 000 oraz Age of Sigmar, skorzystać z gotowych pięciu zestawów armii oraz wziąć udział w warsztatach malowania figurek.

21 maja, godz. 20:30
Kino Olbrzym plenerowo – pokaz filmu „Na noże”

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Pokaz odbędzie się przed budynkiem głównym TCK. Przyjdźcie, rozsiądźcie się na naszych TCK-owych leżakach i delektujcie się seansem w plenerze.

22 maja, godz. 10:00
Prezent dla Mamy – warsztaty tworzenia biżuterii / ONLINE

Modny naszyjnik, bransoletka? Na warsztatach online wykonamy kolorową, letnią biżuterię pasującą do wszystkiego. Będzie to propozycja prezentu dla Waszej Mamy  z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Wideo z warsztatów pojawi się 22 maja na naszym kanale YouTube.

22 maja, godz. 20:30
Kino Olbrzym plenerowo – pokaz filmu „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”

Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji. Pokaz odbędzie się przed budynkiem głównym TCK. Przyjdźcie, rozsiądźcie się na naszych TCK-owych leżakach i delektujcie się seansem w plenerze.