Uwaga! Utrudnienia w ruchu na ulicy Polnej
10 października 2019 r. | 07:00

Uwaga na utrudnienia! Przejazd ulicą Polną (dojazd od ulicy Nakielskiej do Lasowic) może być w najbliższych dniach utrudniony. Wszystko przez kładzione obecnie w pasie drogi sieci instalowane w ramach uzbrajania przy Polnej terenów inwestycyjnych.

Wczoraj i dziś (9-10.10) droga jest całkowicie zamknięta, w najbliższych dniach z uwagi na prace ruch po niej może być utrudniony.

Przypomnijmy: zakupiona przez gminę 6,5 hektarowa działka przy ulicy Polnej będzie wkrótce miejscem do inwestowania. Wart ponad 14 mln zł projekt obejmuje budowę drogi wewnętrznej, wycinkę drzew i krzewów, budowę sieci i instalacji: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, sieci ciepłowniczej oraz sieci elektroenergetycznej, roboty rozbiórkowe oraz budowę ogrodzenia.

Warta 2,1 mln zł budowa drogi dojazdowej jest w trakcie, wytyczana jest również droga w granicy terenu inwestycyjnego, kończą się rozbiórki ostatnich obiektów, równany jest teren. W międzyczasie trwają także prace uzbrojeniowe na działkach. Koniec prac a także podział działek umożliwiający ich sprzedaż nastąpi w połowie przyszłego roku.