Wodny plac zabaw coraz bliżej
20 lipca 2020 r. | 07:00

Praca wre, roboty mają się ku końcowi – już wkrótce nastąpi otwarcie wodnego placu zabaw. Nowo powstała atrakcja obok Parku Wodnego, przeznaczona dla najmłodszych dzieci, otwarta będzie od godziny 8.00 do 21.00.

Pierwotny plan zakładał otwarcie wodnego placu zabaw w Dzień Dziecka, jednak koronawirus i opóźnienia nim spowodowane sprawiły, że data otwarcia musiała zostać przesunięta. Wodny plac zabaw składać się będzie z basenu o powierzchni 338m kw. z 3 zjeżdżalniami i wodnymi zabawkami oraz plaży z udostępnionymi leżakami i parasolami.

Dostęp do wodnego placu zabaw będzie możliwy w ramach biletu do Parku Wodnego. Ilość osób na terenie atrakcji nie będzie oddzielnie ustalana.

– Obostrzenia w wodnym placu zabaw, jako części parku wodnego, będą takie same jak w całym kompleksie: maksymalnie 330 osób na terenie całego obiektu – mówi Sylwia Kusz-Byszewska z działu marketingu Parku Wodnego.

Koszt przedsięwzięcia to 2,5 mln zł. Spółkę wsparło miasto, które ogólem na inwestycje w Parku Wodnym przekazało 1 mln zł.