Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej
23 marca 2021 r. | 07:00

Tarnogórscy wywiadowcy skontrolowali kierowcę audi, który według ich wiedzy nie miał prawa jazdy. Nerwowe zachowanie 28-latka sugerowało jednak, że oprócz braku uprawnień, mężczyzna mógł mieć coś więcej na sumieniu. Podczas kontroli policjanci znaleźli u niego amfetaminę i marihuanę. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Około 17.00 na ulicy Strzeleckiej w Tarnowskich Górach, policyjni wywiadowcy zauważyli samochód marki Audi A3. Kierowca samochodu był znany policjantom i według ich wiedzy nie miał prawa jazdy. Policjanci zatrzymali kierującego do kontroli drogowej, podczas której ustalono, że mężczyzna faktycznie nie posiada uprawnień. Za popełnione wykroczenie sprawca dostał 500 złotych mandatu, ale nerwowe zachowanie 28-latka wzbudziło podejrzenia policjantów.

Wywiadowcy sprawdzili samochód i okazało się, że była w nim marihuana. Tarnogórzanin został zatrzymany. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli kolejne działki marihuany oraz amfetaminę. W sumie policjanci znaleźli blisko 28 działek marihuany oraz prawie 120 działek amfetaminy.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

Źródło: KPP Tarnowskie Góry