Wrócił na miejsce kradzieży
17 listopada 2022 r. | 06:51

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 26-letniego mieszkańca Tarnowskich Gór. Mężczyzna na początku miesiąca odwiedził dwukrotnie jedną z drogerii przy ulicy Zagórskiej, skąd zabierał artykuły przemysłowe, za które nie zapłacił. Gdy ponownie odwiedził sklep, rozpoznali go pracownicy, którzy powiadomili mundurowych.

Do zdarzenia doszło na początku listopada. Gdy pracownicy drogerii przy ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach zorientowali się, że na półkach brakuje pewnych produktów, przejrzeli nagrania z kamer monitoringu, na których widać jak pewien mężczyzna zabiera artykuły z półek i wychodzi, nie płacąc.

We wtorek mężczyzna ponownie odwiedził upatrzony sklep, jednak czujny personel, który już wiedział, jak wygląda sprawca, od razu go rozpoznał i powiadomił mundurowych. Na miejscu zjawili się policjanci Wydziału Prewencji, którzy zatrzymali 26-letniego tarnogórzanina. Straty, jakie spowodował, sięgają kilkaset złotych. Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozić mu może do 5 lat więzienia.

KPP Tarnowskie Góry