Złoto w Krwiodawstwie!
07 października 2020 r. | 07:00

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Katowice od ubiegłego tygodnia zabiera wszystkich Krwiodawców do Innej Bajki i serwuje im złoto i diamenty, a tak poważnie coś równie bogatego: żelazo i witaminę C! W Tarnowskich Górach akcja zagości w czwartek 8.10 w godz. 13.00-16.30 na Rynku.

Bliscy Krewni na większości akcji wyjazdowych i w punktach stacjonarnych będą mogli otrzymać drugie śniadanie, tak bardzo potrzebne do wzmocnienia ich układu krwionośnego i odpornościowego. Złoto niczym z westernu to rokitnik, który jest jednym z składników tej pełnowartościowej owsianki.
 
Akcja pn. „Krwiodawcy w Innej Bajce” ma na celu przypomnienie Krwiodawcom jak ważny jest posiłek przed i po oddaniu krwi, a także ma zachęcić Bliskich Krewnych do wybierania produktów naturalnych, nieprzetworzonych, bogatych w błonnik i witaminy. Takie też produkty oferuje Partner akcji – Inna Bajka. Dlatego każda osoba, która odda krew otrzyma smaczne i proste w przygotowaniu śniadanie. Zapraszamy wszystkich do podzielenia się cząstką siebie i niesienia pomocy potrzebującym. Jedna donacja ratuje życie aż trzem osobom!