aktor poślubił tarnogórzankę
Znany aktor reklamowy poślubił Tarnogórzankę
31 lipca 2019 r. | 08:25

Artur Smołucha aktor reklamowy i filmowych, którego twarz można podziwiać w licznych spotach telewizyjnych, wziął ślub. Za żonę wybrał Tarnogórzankę, która oczarowała go od pierwszego wejrzenia. Malwina Turek-Smołucha również ma zacięcia artystyczne, jest fotografem reklamowym. Jej prace można było podziwiać na bilbordach, okładkach książek i w reklamach prasowych. Z wykształcenia jest dziennikarką, socjologiem i pedagogiem.

Tarnogórzanka miała dużą konkurencję. Artur Smołucha, zanim poznał swoją żonę, miał nie znaczące, bardzo krótkie związki trwające najdłużej po kilka miesięcy. To była miłość od pierwszego wejrzenia, Smołucha oświadczył się po niecałych 3 miesiącach znajomości, bo jak sam mówi, od początku wiedział, że to ta jedyna.

Żona nie tylko zmieniła jego życie prywatne, ale zaraziła go zacięciem biznesowym. Wspólnie założyli markę kosmetyczną Dermahair oferującą kosmetyki do włosów. Para planuje na stałe zamieszkać w Tarnowskich Górach, ponieważ aktor zachwycony jest urokami tego miasta. Obecnie ze względu na dużą liczbę projektów artystycznych częściową mieszkają w Zbrosławicach i w Warszawie. Niebawem do stałego grafiku pary dojdą wyjazdy do Londynu. Aktorem zainteresowane są duże domy produkcyjne z Wielkiej Brytanii. Tarnogórzanka często towarzyszy mężowi na planie filmowym.

małżenstwo aktora z tarnogórzanką  małżenstwo aktora z tarnogórzankąmałżenstwo aktora z tarnogórzanką

K.Fima