Zostań Rowerowym Ambasadorem Tarnowskich Gór na TikToku
26 września 2023 r. | 17:55

Dobiega końca budowa 30 km dróg rowerowych, dlatego już teraz szukamy rowerowych ambasadorów, z którymi wspólnie powiemy wszystkim mieszkańcom Tarnowskich Gór, że rower to najlepszy środek transportu w naszym mieście.

Jeśli dobrze czujesz się w mediach społecznościowych i kochasz jeździć na rowerze to wiedz, że tytuł Rowerowego Ambasadora pasuje do Ciebie idealnie. Dla przyszłych Rowerowych Ambasadorów przygotowaliśmy zestawy tarnogórskich gadżetów rowerowych i doroczny darmowy przegląd roweru. 

Jak zostać rowerowym ambasadorem Tarnowskich Gór na TikToku?

  •  Opublikuj do 30 października tego roku krótkie wideo lub zdjęcia na TikToku z hashtagiem #RoweroweTG, w którym przedstawisz swoje ulubione rowerowe miejscówki i trasy w Tarnowskich Górach;
  •  Spośród wszystkich publikacji wybierzemy 5 najlepszych. Autorzy wybranych publikacji otrzymają zestaw tarnogórskich gadżetów rowerowych i tytuł Rowerowego Ambasadora/Ambasadorki Tarnowskich Gór;
  • Rowerowych Ambasadorów będziemy zapraszać na przejażdżki i spotkania z mediami oraz poprosimy o przygotowanie wideo zachęcającego do jazdy na rowerze w Tarnowskich Górach. Materiał zostanie opublikowany na oficjalnym TikToku Tarnowskich Gór (@tarnowskiegoryofficial) i w innych kanałach Miasta w mediach społecznościowych.