Miasteczko Śląskie: Odkręcił gaz, chciał popełnić samobójstwo
17 listopada 2017 r. | 13:01
4

Wczoraj po godz. 20.00 mieszkańcy bloku przy ulicy Metalowej w Miasteczku Śląskim zgłosili służbom ratunkowym, że na klatce schodowej jest wyczuwalny gaz.

Po przyjeździe na miejsce strażaków lokatorzy wskazali mieszkanie, z którego prawdopodobnie wydobywa się zapach gazu. Wskazane mieszkanie otworzył lokator, który poinformował, że odkręcił kurki z piecyka gazowego, ponieważ chciał popełnić samobójstwo, jednak po pewnym czasie rozmyślił się i zakręcił gaz. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przewietrzeniu mieszkania i klatki schodowej.

Na miejsce prócz Straży Pożarnej zadysponowano również pogotowie gazowe, policję i zespół ratownictwa medycznego, który zabrał lokatora do Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach.


ŁUKASZ DUDEK4 odpowiedzi na “Miasteczko Śląskie: Odkręcił gaz, chciał popełnić samobójstwo”

 1. Łomonow_Prawdziwy napisał(a):

  Ale to się działo w MIASTECZKU ŚLĄSKIM, a nie w Tarnowskich Górach, więc kogo to interesuje ???
  0  0
 2. Łomonow to ja napisał(a):

  No właśnie nikogo nie interesuje tutaj to co sie dzieje w powiecie tarnogórskim
  0  0
 3. Observer napisał(a):

  O samobójcach piszesz, hieno cmentarna? Nikt inny tego raczej nie robi i postanowiłeś wypełnić lukę? I ty będziesz nauczał, co ma jaką wartość intelektualną? W słowniku ludzi cywilizowanych nie ma słów, którymi opisuje się takie indywidua. Bez wyrazów szacunku, a nawet ze zdecydowanymi wyrazami braku szacunku.
  Observer
  0  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *