Milioner w urzędzie
07 czerwca 2018 r. | 23:40
12

Jolanta Tuszyńska od 2006 roku pracuje na stanowisku zastępcy burmistrza Miasta Tarnowskie Góry. W 2017 roku za pracę w Urzędzie Miejskim otrzymała ponad 156 tys. zł.

Pani Tuszyńska jest właścicielką połowy domu o powierzchni 120 m2 (wartość  250 tys. zł) oraz posiada:

 1. Dom o powierzchni 88 m2.
 2. Dom o powierzchni 294 m2 .
 3. Działka o powierzchni 28 arów.

Wszystkie nieruchomości warte są ponad 1 250 000 zł. Jak wynika z oświadczenia majątkowego, tytuł prawny pozycji 1, 2 i 3 jest wspólnością majątkową małżeńską, ale działka pod domem o powierzchni 662 m2 z pozycji 1 i 2 należy tylko do Pani Tuszyńskiej. 

Wiceburmistrz posiada również passata z 2006 roku, oraz zgromadziła na koncie 28 tys. zł  i 700 euro. 

Poniżej oświadczenie majątkowe.

ŁUKASZ DUDEK12 odpowiedzi na “Milioner w urzędzie”

 1. Aha pisze:

  Być urzędnikiem jakoś wszystko latwiej przychodzi

  4
  9
 2. yogii pisze:

  co ta emerytka robi w urzędzie?

  5
  9
 3. TG pisze:

  Mama mówiła chcesz wieść dobre życie idź na urzędnika na to tato odpowiadał i zapisz się do PZPR

  4
  6
 4. srudek pisze:

  Kiedyś to jednak było lepiej. Był cenzus majątkowy – biedni idioci nie mogli głosować. Teraz od tej demokracji ludziom się w głowach zupełnie przewróciło.

  Ja tam wolałbym, żeby w urzędach zasiadali mądrzy i zaradni ludzie, którzy mają za sobą jakieś sukcesy w życiu. Widzimy jak teraz armia pisiewiczów rzuciła się na stołki i kasę – dyzming w pełnej krasie. I wyobraźmy sobie, jak do urzędu wpada młody gość, czyszczący wszystkie stanowiska dla swoich równie młodych kolegów na dorobku. Co będzie się działo? Będzie skromnie i pokornie? Jak widać na naszym podwórku – ssanie z każdego źródła, aby tylko więcej, bo po nas choćby potop…

  Podobnie jak w sądach nie powinni orzekać ludzie od razu po studiach i aplikacji – bo jakież doświadczenie życiowe ma taki 27 letni sędzia? powinien być x lat prawnikiem, przejść przez kilka specjalności (adwokat, komornik np.) i wtedy jego siwy włos miałby dla stron na sali znaczenie. Śmieszy mnie, jak młody człowiek, nigdzie wcześniej nie pracujący orzeka np. w sprawach gospodarczych lub karnych.

  10
  4
 5. Observer pisze:

  A Du.ek z zazdrości wyje i mało się nie ze.ra. Zaskarb sobie, że aby zarabiać, trzeba mieć wiedzę, którą nabywa się w szkole. Ty zakończyłeś edukację na poziomie…, no właśnie, jakim? A pani Tuszyńska chodziła najpierw do podstawówki, potem do liceum, potem była na studiach, potem na podyplomowych i to pewno nie jednych, o kursach nie wspominając. Słowem uczyła się dłużej, niż ty żyjesz. I takie coś, jak ty ma czelność czepiać się jej zarobków?

  15
  5
 6. Marcin pisze:

  Co za kolejny żałosny artykulik. Widać że autor negatywnie nastawiony od początku. Powodzi się lepiej i zaraz ból tyłka w komentarzach. To że macie nudne i nieudane życie nie znaczy że inni też muszą. Bierzcie przykład z Kaczyńskiego. Niczego nie odłożył, niczego się nie dorobił. W szpitalu odwiedzają to tylko ludzie z jego listy płac, a w domu czekają koty.

  12
  5
 7. Gin pisze:

  Dlatego nie zagłosuje na PIS z Dziukowa matka, Śnietki Ojca. Widząc stronę na której tyle obłudy, złości, nienawiści i steruje tym DZIUKOWA z PISU, żeby wygrać wybory na siłę.
  Masakra!

  11
  4
 8. koleś pisze:

  Tak wysokie zarobki urzędników są tylko zgorszeniem dla narodu. Za dużo się im płaci, bo to nie jest „godziwe wynagrodzenie”, gdyż zamiast zapewniać dostatnie życie urzędnikowi dostaje on tyle, że wraz z całą rodziną nie potrafi ich wydać. Jedni inwestują je i stają się przedsiębiorcami. Inni kupują sobie 5 domów i cieszą się z posiadania. Jaką korzyść ma z tego społeczeństwo? Żadnej, a powinno, bo urzędnik nie jest prywatnym biznesmenem, lecz piastuje ważne stanowisko publiczne, z woli społeczeństwa. Obserwując od 1989 roku proces transformacji ustrojowej coraz bardziej staje się zrozumiałe wszystko to, o czym pisał K. Marks. Kiedyś na bańka pęknie… ponownie.

  2
  8
 9. 😎 pisze:

  Skrabaczewski zarabia wiecej i jedzie na kredytach 😂

  3
  3
 10. ja pisze:

  z ciekawości sprawdziłem ile artykułów o poseł Dziuk było na tym portalu.
  … dwa.
  1. Groźby pod adresem posłanki PiS Barbary Dziuk?
  2. Sukces wpisu na listę UNESCO dzieli Mieszkańców o tym jaki to ogromny hejt spotkał poseł Dziuk po tym jak przypisała sobie ten sukces.

  7
  0
 11. wojinx pisze:

  On jest taka biedna? Nie ma kobieta nic, ani na waciki.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *