Ogromne zadłużenie Parku Wodnego?
07 stycznia 2018 r. | 23:16
16

Park Wodny w Tarnowskich Górach jest własnością tarnogórzan. Próbowałem więc dowiedzieć się, ile zostało do spłaty kredytu zaciągniętego na aquapark.

Niestety jak się okazało, otrzymanie takich informacji nie jest łatwe. Agencja Inicjatyw Gospodarczych, która zarządza obiektem, odmówiła mi udzielenia odpowiedzi.

Na ostatniej sesji budżetowej, Radny Janusz Śnietka, pytał o sytuację finansową spółki. Wiceburmistrz Skrabaczewski (członek Radzie Nadzorczej AIG) nie udzielił radnemu informacji.

Tak właśnie wygląda transparentność finansów w Tarnowskich Górach.

Poniżej publikuję odpowiedź spółki AIG.

ŁUKASZ DUDEK

 16 odpowiedzi na “Ogromne zadłużenie Parku Wodnego?”

 1. Łowcadebili napisał(a):

  Snietka marzy że wygra wybory

 2. Tg napisał(a):

  Cos ukrywają ciekawe czemu

 3. Areczek napisał(a):

  Czech twój czas mija, twoji ludzie zostaną zwolnieni i rozliczeni w 2018 roku 😀

 4. Observer napisał(a):

  Czech, jeśli wystartuje, wygra w cuglach. Jeśli nie wystartuje, a wystawi kogoś innego, wygra ten „ktoś”. A Park Wodny nie jest własnością tarnogórzan, lecz własnością spółki AIG, której właścicielem jest gminna Tarnowskie Góry. I tego Dudek pojąć nie ummie.

 5. agata napisał(a):

  Co tak bronicie miejskich interesów, AIG powstało i jest finansowane z podatków tarnogórzan i każdy ma prawo wiedzieć co się dzieje z kasą . Panie Dudek ma pan słuszną rację i niech Pan nie czyta frajerskich docinków piesków miejskich . A tak na marginesie Observer z czego utrzymuje się Gmina Tarnowskie Góry ???? chyba nie ze składek Inicjatywy Obywatelskiej 🙂 🙂 🙂

 6. Mirek napisał(a):

  Przecież Sniedka nie wygra wyborów bo sprzeda Tarnowskie Góry tak samo jak sprzedał się do PiS z Przyjaznego Samorządu i tym samym oszukał, okłamał wyborców 😀

  • Ałła napisał(a):

   Ten fakt (oszukania wyborców przez P. Śnietkę) należy rozgłaszać wszem i wobec, ogromnymi literami pisać, informować o tym mieszkańców TG na ulotkach i plakatach.

 7. highlander napisał(a):

  Szkoda niekiedy zachodu, ale można wytłumaczyć nieogarniętemu redaktorzynie, może się czegoś nauczy. Wystarczy sobie pójść do Sądu w Gliwicach, zajrzeć do dokumentów finansowych składanych co roku przez spółkę akcyjną i wyczytać z nich, ile spółka ma do spłaty kredytu.
  A jak czytam sobie pismo złożone do AIG, to mam nieodparte wrażenie, że osoba nazywająca siebie redaktorem powinna mimo wszystko wrócić do szkoły i odświeżyć sobie zasady gramatyki, bo aż oczy bolą, jak się patrzy na styl, w jakim pisane są te pseudopisma.
  Aż ciśnie się na usta – jaki portal, taki troll…

 8. Mietek napisał(a):

  Dudek smieciu nie jestes tarnogorzaninem to po 1, po 2 gdzie te „ogromne zadluzenie parku wodnego”?

 9. Ałła napisał(a):

  Dlaczego „Redaktor”Dudek publikuje ten list dopiero 3 miesiące po jego otrzymaniu? Czyżby dostał od swoich mocodawców z wiadomej partii zlecenie opublikowania go wtedy, gdy już będzie bliżej wyborów?

 10. Observer napisał(a):

  Wezmę Dudka w obronę. Mietek, nie nazywaj ludzi śmieciami, to chamskie. Dudek nie jest błyskotliwy, to fakt, ale to nie powód, by nie mieć do niego elementarnego szacunku (choć z tm ostatnim to znowu bez przesady).

 11. ypk napisał(a):

  Heh,odmowa udostepnienia informacji publicznej,czy wy wogole wiecie jak to brzmi,ktos nie udostepnia czegos co powinien,to tak jakby powiedziec ze ten slodki lizak jest slony,ta informacja jest dostepna tylko niesttey nie w tej „instancji” ale jest

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).