Fot. UM Tarnowskie Góry
Na skrzyżowaniu Niedziałkowskiego z Repecką ustawiono oznakowanie zasilane energią słoneczną
01 czerwca 2018 r. | 12:52
1

Kilka dni temu na ul. Niedziałkowskiego oraz w obrębie skrzyżowania ul. Niedziałkowskiego z ul. Repecką w Tarnowskich Górach pojawiło się nowe oznakowanie. 

Ustawione zostały dwa aktywne znaki STOP, które zasilane są energią słoneczną. Znaki wysyłają sygnały świetlne (migają) po "wyłapaniu" jadącego pojazdu z odległości kilkudziesięciu metrów. Dodatkowo jadąc od strony ul. Pyskowickiej, wykonane zostały na jezdni pasy z masy termoplastycznej tzw. budziki, które sygnalizują kierowcy, że zbliża się do skrzyżowania.

- Z uwagi na liczne kolizje drogowe w tym rejonie, konieczne było uporządkowanie oznakowania i wprowadzenie nowych rozwiązań - mówi Joanna Czyżewska, kierownik Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów.

źródło: UM Tarnowskie GóryJedna odpowiedź do “Na skrzyżowaniu Niedziałkowskiego z Repecką ustawiono oznakowanie zasilane energią słoneczną”

  1. Kierowca napisał(a):

    Jadac od koscioła sw Marcina widocznosc jest koszmarna , z lewej strony słup elektryczny zaslania prawie caly widok a teraz jeszcze do tego krzaki przerastajace ogrodzenie posesji utrudniaja zobaczenie czegokolwiek. Trzeba wysunac sie lekko przodem i wtedy jesli ma sie pecha … bum

    5
    1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *