www.facebook.com/piraciTG
W Tarnowskich Górach 81-latek potrącił pieszą. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)
09 czerwca 2018 r. | 15:57
44

Wczoraj przed godz. 13.00 na ulicy Opolskiej w Tarnowskich Górach doszło do wypadku. 

Kierujący samochodem osobowym 81-letni tarnogórzanin, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 30-letnią mieszkankę Tarnowskich Gór. Poszkodowana trafiła do szpitala. Dokładne przyczyny wypadku będzie teraz wyjaśniać policja. 

ŁUKASZ DUDEK

 44 odpowiedzi na “W Tarnowskich Górach 81-latek potrącił pieszą. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)”

 1. Taka prawda napisał(a):

  Kobieta wchodzi pod przejezdzajacy samochod

  72
  16
 2. Bartek napisał(a):

  Poszkodowaną proszę o kontakt, mam pewną informację do przekazania 510 712 050

  1
  63
 3. tez kierowca napisał(a):

  Nie wiem jak innych, ale mnie uczyli, ze przed przejściem należy się zatrzymać i spojrzeć czy coś nie jedzie. Ta pani wyszła z Eskimosa, wprost pod nadjeżdżający samochód. Oby kierowca za to nie beknał, mimo przejscia dla pieszych. coraz częściej sie zdarzaja sytuację, że piesi wchodzą na przejście bez zatrzymania. To dziwne dla mnie – zdrowie i zycie mamy jedno

  123
  5
 4. Pieszy przezorny napisał(a):

  Fakt, kierowca powinien zachować ostrożność, szybko nawet nie jechał, ale ta kobita zrobiła to z premedytacją, podeszła do pasów cały czas patrząc się na auto, zatrzymała się na chwilę i w ostatnim momencie wyszła prosto pod auto….. na to jest przepis ,,WTARGNIECIE” ….

  59
  3
 5. Lol napisał(a):

  Przecież ta Pani weszła mu prosto pod koła? Jak miał się zatrzymać? Nawet się nie obejrzała.

  39
  2
 6. wwwwwww napisał(a):

  w lewo w prawo i znowu w lewo wolna droga przechodzę? uczono mnie tak za dziecka, czy przepisy się zmieniły? czy przechodząc przez tory też już nikt nie patrzy czy jedzie tramwaj lub pociąg? ludzie, piesi i rowerzyści to teraz samobójcy, myślą że każdy ich widzi i każdy się zatrzyma, auto staje w miejscu? wiara w stan techniczny samochodów poraża.

  47
  0
 7. tom napisał(a):

  klatka po klatce widać, że kierowca był do 2m przed pasami w momencie stawiania przez kobietę nogi na pasach, gdy kierowca był do 10m przed pasami wychodziła ze sklepu, może porsche z rajdowcem w środku by wyhamował lub uciekał na chodnik. Nie zatrzymała się nie spojrzała w lewo wtargnęła. Dowodem jest na to że probowała odskoczyć gdy auto już hamowało

  23
  0
 8. .... napisał(a):

  Starsi ludzie powinni się poruszać komunikacją miejska, a nie pchać się na drogę, choć są ślepi i głusi. To już kolejny indycent w Tg z udziałem starszych ludzi…

  3
  32
 9. Ja napisał(a):

  1. Widziałam tego kierowcę. On ledwo o łasce chodził nie wiem,jak ktoś taki może prowadzić. 2. Mój mąż policjant zawsze mowi:uczą ludzi,ze na pasach mają pierwszeństwo tylko nikt im nie mówi,co będzie gdy z niego nieumiejętnie skorzystają w zestawieniu z samochodem…czy warto?!!! Lepiej 3x się obejrzeć. ..dziennie widzę rano obok Sempolowskiej jak młodzież z drwiacym uśmiechem wymusza wejście na pady BO ONI MEGA tylko co będzie, gdy ktoś rano patrząc pod słońce go nie zauważy. ..

  9
  6
  • Marllena napisał(a):

   To może twój mąż ppppolicjant się wypowie o tym jak policjanci potrafili dziecko na pasach w zawierciu??

   10
   4
 10. kkk napisał(a):

  a przejścia przy rondzie kier nakło i miasto to normalnie deptak, wchodzą jak święte krowy w Indiach. Nie patrzą tylko z rozpędu, tam to powinni wykorzystać przejście pod wiaduktem i problem rozwiązany.

  11
  1
  • Taka prawda napisał(a):

   Potwierdzam ale PiS powiedzial wam sie nalezy wam plebsowi motlochowi wy musicie okrasc uczciwych rozkulaczyc bogaczy wiec wchodcie na pasy

   2
   7
 11. Marllena napisał(a):

  A Paniusia gdzie ma oczy ? Ptysie zastąpiły?? Jaką jest zasada? W lewo w prawo i w lewo…

  10
  1
 12. Krzysztof napisał(a):

  Jak to jest że zwierzęta mają instynkt samozachowawczy i unikają niebezpieczeństwa a człowiek potrafi wejść prosto pod jadący pojazd. ..?

  11
  1
 13. WQrwiona napisał(a):

  Jasno i wyraźnie widać że kobieta się nie zatrzymała na przejściu tylko na nie wtargnela co zresztą robi 70% pieszych oni są właśnie jak ktoś wyżej napisał jak święte krowy.
  I wielokrotnie się spotkałam z takimi zachowaniami na pasach szczególnie młodzież z słuchawkami na uszach i idą jak….. 🙂 jak.dla mnie przepisy w naszym kraju są po prostu chore ,a gdzie w tym całym prawie pieszego jakiekolwiek prawo kierowcy ?!?!?! A wracając do tego filmiku nadzieja że kierowca będzie mógł to jakoś racjonalnie wyjaśnić bo ewidentnie kobieta szukała wrażeń …..

  6
  1
 14. Ernest napisał(a):

  Kobieta wolno idzie w kierunku pasów. Kierowca może się domyślać, że będzie chciała wejść, czas i prędkość jazdy powinny na to pozwolić, jednak do samej krawędzi jezdni ukryta jest w cieniu. Kontrast pomiędzy jasną jezdnią a cieniem utrudnia kierującemu mężczyźnie właściwą ocenę sytuację. Ma za sobą dość miejsca na awaryjne hamowanie. Wiek kierowcy prawdopodobnie odgrywa tutaj kluczową rolę. Trzeba pamiętać, że pieszy nie pieszym, a kierowca musi mieć specjalne umiejętności i spełniać określone kryteria. Odebrałbym prawo jazdy kierowcy, gdyby to miało zależec ode mnie.

  2
  9
 15. ważne napisał(a):

  Pilnie kogoś z rodziny Potrąconej kobiety w tym wypadku bardzo proszę o kontakt na e-mail :
  karolina.grabowska12@gazeta.pl

  0
  8
 16. acik 1902 napisał(a):

  Tłumaczą że pieszy na przejściu ma bezwględne pierwszeństwo a niemyśłący wchodzą prosto pod samochód i oto efekt

  4
  0
  • Dejw napisał(a):

   Oczywiscie, ze mają, ale kiedy juz na pasach sie znajduja. Przed wejsciem na zebre maja obowiazek upewnienia sie, czy moga to bezpiecznie wykonac

   4
   0
 17. TG napisał(a):

  Myślę, że 90% kierowców by wparzyło w tą kobietę, oczywiście prawo stoi po stronie pieszej, ale osobiście kazałbym jej zapłacić za wgniecioną maskę, wlazła jak krowa na łąkę.

  8
  0
 18. Bjo napisał(a):

  Dojeżdżają do przejścia dla pieszych kierowca zobowiązany zachować szczególną ostrożność i zwolnić. W przypadku przejścia kierowanego przez sygnalizację świetlną nie trzeba zwalniać, można także wyprzedzać jeśli warunki na to pozwalają. Chyba nikt nie może mieć wątpliwości, że podobne zachowanie kierującego pojazdem, w czasie egzaminu praktycznego zakończyłoby się wynikiem negatywny, Zdecydowana większość kierujących łamie, niezna lub niepamięta podstawowych zasad ruchu drogowego. Równie często źle interpretuje sytuację drogowe.

  2
  3
 19. Kierowce napisał(a):

  Może się baba nauczy że pieszy nie jest świętą krową i przed wejściem na pasy trzeba się rozejrzeć i dać kierowcy możliwość zinterpretowania że pieszy idący chodnikiem ma zamiar przejść przez jezdnię

  4
  1
 20. Eden napisał(a):

  Centrum miasta dla pieszych i rowerów nie dla samochodów !

  3
  1
 21. wypadek.gosc napisał(a):

  Potrąconą Panią lub jej rodzinę bardzo proszę o kontakt a-terrecka@o2.pl

  0
  3
 22. Observer napisał(a):

  Du.ek, wyjaśnij, jak to jest, na filmiku wyraźnie widać, że pieszą potrącił samochód, a ty piszesz, że potrącił ją jakiś 81-latek. Trzeba być nie lada osłem, żeby jednego od drugiego nie odróżnić.

  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *