UM Tarnowskie Góry
Najlepiej zarabiający urzędnik w powiecie tarnogórskim
06 sierpnia 2018 r. | 23:24
9

Wiceburmistrz Tarnowskich Gór Piotr Skrabaczewski jest najlepiej zarabiającym urzędnikiem w powiecie tarnogórskim. 

Skrabaczewski w 2017 roku otrzymał ponad 181.000 zł z tytułu pracy w tarnogórskim magistracie. Pan Piotr zarobił również blisko 42.000 zł za członkostwo w Radzie Nadzorczej spółki AIG, która zarządza Parkiem Wodnym i Halą Sportową.

Tym sposobem wiceburmistrz z zarobkami przekraczającymi 223 tys. zł rocznie, zajmuje pierwsze miejsce pod względem najlepiej zarabiającego tarnogórskiego urzędnika. 

Pomimo sowitego wynagrodzenia, Skrabaczewski ma ogromne zadłużenie w bankach. Na koniec 2017 roku wiceburmistrz wykazał ponad 74 tys. kredytu we frankach szwajcarskich (na złotówki to ok. 223 tys. zł) oraz kredyt w PKO na ponad 79 tys. zł. 

Poniżej możecie zobaczyć oświadczenie majątkowe wiceburmistrza.

ŁUKASZ DUDEK

T9 odpowiedzi na “Najlepiej zarabiający urzędnik w powiecie tarnogórskim”

 1. On napisał(a):

  Nie chce nikogo oskarżać ale gdzie jest Dudek z PISU tam się coś dzieje. Zobaczcie sobie film jaki kreci Dudek obok Hali byl w tym miejscu gdzie kolarze zjechali z trasy.
  Czyżby przypadek?
  Nie sadze.
  Daje do myślenia 🙂

  8
  5
 2. Lucky napisał(a):

  To trzeba mieć czelność, żeby sobie z publicznych pieniędzy wypłacać taką pensje a w mieście nic nie robione tylko plany wielkie jak zawsze. Niech Skrobaczewski ruszy …do Radzionkowa i zobaczy jak wygląda dobre gospodarzenie. Przebudowana Księża Góra, nowe drogi, nowe światła na skrzyżowaniach, nowy stadion, masa firm.

  10
  5
 3. Observer napisał(a):

  Lucky, gdzie ty żyjesz. W mieście nic nie robione… Komentować cię nie warto, ale może chociaż zechcesz otworzyć oczy i zobaczyć parę rzeczy, które w ostatnim czasie tu, w Tarnowskich Górach się zdarzyły. Potem porównaj miasto sprzed lat z tym, jakie jest dzisiaj, zobaczysz, że różnica będzie i to spora. Oczywiście, można się zamknąć w skorupie i pierdo..ć o wstawaniu z kolan dzięki posłance Barbarze, ale to się chyba mija z faktami, no nie?

  7
  4
  • Lucky napisał(a):

   Podaj w takim razie jakieś przykłady. Tylko proszę o konkretne działania, a nie wielkie plany. Skwer na Przyjaźni powstaje od 8 lat (cały czas te same szkice), podczas gdy wykonanie czegoś takiego to jest drobiazg. Na rynku 5 ławek na krzyż, jeśli nie chcesz kupować kawy lub lodów to na rynku nie usiądziesz. W parku Wyszyńskiego nic się nie dzieje od wielu lat, ławki tak niewygodne że nie da się siedzieć, ścieżki zaniedbane. Służby miejskie potrafią tylko kontrolować źle parkujących, ale do pijaczków, czy psów bez smyczy już nie są łaskawi się pojawić. W parku od miesiąca nie potrafią naprawić placu zabaw dla dzieci. Co więcej zejdź z rynku inną ulicą niż Krakowska to jest taki bałagan że głowa mała. Niestety, zamieniamy się powoli w Bytom, jest coraz brzydziej i coraz więcej menelstwa.

   2
   1
 4. mieszkanka Tarnowskich Gór napisał(a):

  Należałoby się również zająć zatrudnieniem pewnego urzędnika na stanowisku Głównego Specjalisty w Wydziale Inwestycji i Remontów w Urzędzie Miejskim w Tarnowskich Górach. Wybrany Pan z pewnością ma wiele zalet oraz wiedzę na temat wykonywania remontów. Posiada on również dobrą kondycję fizyczną do uciekania z czyjegoś ogródka przed przyjazdem policji. Ponadto do wykonywania pracy używa zamiast odpowiednich narzędzi zwykłego drutu. Do tej pory myślałam, że jeżeli wykonuje się ekspertyzę budowlaną dla Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Tarnowskich Górach na prywatnej posesji to należy kulturalnie uzyskać zgodę na wejście na teren oraz przyjść z odpowiednimi narzędziami do pracy. Takiego oto mamy niedawno zatrudnionego pracownika Urzędu z pensją 5000 zł.

  41
  1
 5. New napisał(a):

  To fajne bedą te remonty w tg:-D

  13
  0
 6. Cider napisał(a):

  Budują właśnie na Ragorze naprzeciw Lidla.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *