Nie chcieli zapłacić za wjazd na teren zalewu „Chechło”. Grozili nożem i zaatakowali policjanta
13 czerwca 2018 r. | 09:00
6

W minioną sobotę policjanci z Radzionkowa otrzymali zgłoszenie, że trzech mężczyzn chcąc uniknąć opłaty wjazdowej na teren zalewu Nakło-Chechło groziło inkasentowi pobiciem i straszyli go nożem. Mężczyzna przyjmujący opłaty wystraszył się agresorów i wpuścił ich za darmo na teren zalewu.

Inkasent wezwał policję, która kilkanaście minut po zgłoszeniu zatrzymała do kontroli drogowej osobową hondę, w której znajdowali się trzej mężczyźni podobni do sprawców. Jak się okazało grożenie pobiciem i straszenie nożem to dopiero początek kłopotów agresywnych mężczyzn.

26-letni kierowca hondy był kompletnie pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W jego organizmie znajdowało się ponad 2 promile alkoholu. Podczas interwencji, jeden z pasażerów samochodu zaatakował policjanta, kopiąc go w nogi i okolice krocza. Wszyscy trzej sprawcy zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Byli to 26, 24 i 23-letni mieszkańcy powiatu częstochowskiego. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia./KPP Tarnowskie Góry/6 odpowiedzi na “Nie chcieli zapłacić za wjazd na teren zalewu „Chechło”. Grozili nożem i zaatakowali policjanta”

 1. Taka prawda napisał(a):

  Musza trafic do wiezienis minimum na 5 lat
  2  0
 2. Polo napisał(a):

  Co to za policja która da się skopac pijanym?
  2  0
 3. JK napisał(a):

  Jak to jaką Policja? Tarnogórska Policja.
  1  0
 4. Vito napisał(a):

  Ns Chechle dziala policja z Radzionkowa 😉
  0  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *