/UM Tarnowskie Góry
Inwestycja za 3,5 mln zł. Na Przyjaźni powstanie amfiteatr, wybieg dla psów i boiska
14 grudnia 2017 r. | 01:15
6

Ponad 3,5 mln złotych kosztować będzie zagospodarowanie terenu obok Jubilata na Przyjaźni. Przedsięwzięcie realizowane będzie etapami. Gmina ma już pełną dokumentację projektową oraz pozwolenie na budowę.

- W pierwszym etapie, zgodnie z potrzebami wyrażonymi przez mieszkańców i Radę Dzielnicy, przewidujemy zagospodarowanie terenu. W zakres zadania wchodzi budowa alejek spacerowych wraz z ławkami, zielenią, oświetleniem i stworzeniem wybiegu dla psów. Powstanie w tym miejscu także amfiteatr. Naszym zamiarem jest przygotowanie na tym terenie miejsca spotkań dla mieszkańców - mówi Piotr Skrabaczewski, zastępca burmistrza ds. gospodarczych.

Koszt realizacji pierwszego etapu przedsięwzięcia to blisko 2 mln zł. Zostanie ono zrealizowane w 2018 roku. Na 2019 rok przewidziano budowę dwóch boisk - do kosza i piłki nożnej wraz z ich oświetleniem za około 1,5 mln zł.

/UM Tarnowskie Góry6 odpowiedzi na “Inwestycja za 3,5 mln zł. Na Przyjaźni powstanie amfiteatr, wybieg dla psów i boiska”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Przed wyborami wiadomo. 4 lata czekali heeee

  0
  0
 2. Kontroler pisze:

  Aleś ty Dudek niekonsekwentny. Tu piszesz o tym, co to tam fajnego zostanie wybudowane, a za parę dni narzygasz na to, że to wyborczy wurst, a w ogóle to przepier..lanie pieniędzy. Zastanów się nad sobą, bo wychodzisz na kogoś, kto nie ma wszystkich w domu.

  0
  0
  • Mieszkaniec_TG pisze:

   Najpierw Dudek pisze, jakie to inwestycje i wydarzenia mają miejsce w NASZYM MIEŚCIE, gdzie inwestorem lub finansującym jest Urząd Miasta.
   Następnie nieudolnie „krytukuje” ile to kasy jest wydawanej z budżetu miasta.

   Człowieku przestań robić z siebie debila i ogarnij się !

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *