Oceń radnego: Dariusz Warda najlepszy
15 lipca 2018 r. | 15:06
3

292 głosy oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na burmistrza. Głosowanie wygrał Dariusz Warda. Najgorszy wynik otrzymał radny Mańka i Torbus. 

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Dariusz Warda najlepszy”

 1. Osiedle Kolejarzy pisze:

  Mańka a kto to jest? Widział go ktoś czy to tylko człowiek z komiksu

  1
  1
  • Wojtek pisze:

   To jest człowiek który nie oszukał i nie okłamał swoich wyborców tak jak to ZROBIŁ Janusz Śnietka, który uciekł z Przyjaznego Samorządu do PISU bo mu obiecali kandydowania na Burmistrza 🙂

   6
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *