Oceń radnego: Feliks Kowalski najlepszy
13 maja 2018 r. | 11:49
3

300 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na burmistrza. Głosowanie wygrał Feliks Kowalski. Najgorszy wynik otrzymał Kazimierz Mańka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Feliks Kowalski najlepszy”

 1. darekw06 napisał(a):

  Feliks Kowalski najlepszy.
  1  0
 2. darekw06 napisał(a):

  Feliks Kowalski jest najlepszy.
  2  0
 3. ahooj napisał(a):

  najlepszy w czym panie Dudek?czy najlepiej kopie piłkę czy najlepiej pije czy najlepiej opowiadia bajki?w czym najlepszy czy ty chłopie masz jakies kryteria w zyciu czy tylko słuchasz poleceń-wyzwól sie w koncu od swoich mocodawców i zacznij zyc jak wolny człowiek
  2  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *