Oceń radnego: Janusz Śnietka najlepszy!
11 lutego 2018 r. | 19:07
6

293 głosy oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na burmistrza. Głosowanie wygrała Janusz Śnietka. Najgorszy wynik otrzymała Danuta Fleszer.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janusz Śnietka najlepszy!”

 1. Nie nawiedzony napisał(a):

  Chyba jakieś KPINY

 2. Lolek napisał(a):

  Kpina

 3. Wojtek napisał(a):

  W końcu Dudek to jego pracownik ????
  Widać, że PISOWSKA strona.

 4. osa napisał(a):

  Kpina! dlaczego Czech nie jest najgorszy? skandal

 5. Łowcadebili napisał(a):

  Najważniejsze by manipulować motłochem

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).