Oceń radnego: Mrozek najlepszy, Nowak najgorszy!
12 listopada 2017 r. | 13:22
2

1015 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowaniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Robert Mrozek. Najgorszymi okazał się Franciszek Nowak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mrozek najlepszy, Nowak najgorszy!”

  1. Łomonow napisał(a):

    Dlaczego nie NAJSŁABSZY ? Dokładnie tak jak tydzień temu Śnietka.

  2. Glosujaca napisał(a):

    Bardzo nie podoba mi sie tytul. Jest naprawde obrazliwy dla pracy radnego. Malo kto wiedzial o takim glosowaniu, wiec taki tytul artykulu to jedna wielka pomylka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *