Odpadające kafelki naprawione. Brawo!
19 listopada 2017 r. | 23:04

W weekend byłem w Parku Wodnym popływać i przy okazji sprawdzić, czy coś się zmieniło po naszym sierpniowym artykule - Szokujące nagranie z Parku Wodnego w Tarnowskich Górach.

Muszę pochwalić Agencję Inicjatyw Gospodarczych. Odpadające kafelki przy wejściu na basen "pod chmurką" zostały bardzo ładnie naprawione. Jestem pod wrażeniem, że grupa AIG sprostała temu zadaniu. Brawo Panowie!

Jak widzimy, nasze artykuły przynoszą pozytywne rezultaty. Odwiedziłem również profil Facebooku Parku Wodnego, aby sprawdzić opinie innych użytkowników basenu. Przy okazji dowiedziałem się, na jakim etapie są prace remontowe w obiekcie, które trwają od czerwca, a planowo mają zakończyć się pod koniec 2018 roku.


Pan Marek zapytał:

„Nasuwa się pytanie, czy jest jakikolwiek gospodarz tego miejsca, który za niego odpowiada”

Panie Marku, Park Wodny nie odpowiedział, to ja odpowiem.

  • Park Wodny w Tarnowskich Górach jest zarządzany przez grupę AIG.
  • Grupą AIG zarządza Inicjatywa Obywatelska.
  • Inicjatywa Obywatelska zarządza całymi Tarnowskimi Górami, jak również całym powiatem tarnogórskim.
  • Prezesem AIG jest Pan Michał Fajer (sekretarz Inicjatywy Obywatelskiej). W 2016 roku za sprawowane stanowisko prezesa Parku Wodnego Pan Fajer otrzymał 201.520,46 zł.

Rada Nadzorcza AIG
Piotr Skrabaczewski (wiceburmistrz Tarnowskich Gór)
Grzegorz Czudaj
Kajetan Kansy

Wiceburmistrz Skrabaczewski za zasiadanie w radzie nadzorującej tarnogórskim Parkiem Wodnym otrzymał w 2016 roku ponad 40 tys. zł.

Czekamy na widoczne efekty remontu Panowie. Wybory się zbliżają, a przez ostatnie lata najbardziej dostrzegalne zmiany można było zobaczyć na waszych kontach bankowych.

ŁUKASZ DUDEK